Chcete si do své sbírky zařadit cennou relikvii? Opravdu? Tak neváhejte přijít v neděli 30. září, kdy bude Dynamo hostit celek Mostu, do „kotle“ a získejte skutečnou chloubu každého fanouška - dres vlastnoručně podepsaný hráči SK Dynamo. To ale ještě není vše. Vedle podpory svého oblíbeného týmu můžete navíc soutěžit i o řadu dalších zajímavých cen!

Fandíte Dynamu? A máte jeho dres? Nemáte? Tak jej získejte v naší soutěži! Výherce ovšem nezíská dres lecjaký. Může se těšit přímo na dres podepsaný samotnými hráči A-mužstva SK Dynamo.

Kdo by nechtěl vlastnit trikot s podpisy Davida Horejše, Martina Vozábala či Jaroslava Černého? Takového fanouška na jihu Čech není. Chtěl by jej totiž každý!

Stačí přijít ještě před zahájením utkání SK Dynamo České Budějovice – FK Siad Most do „kotle“ domácích fanoušků na jižní tribuně. Každý návštěvník tohoto sektoru obdrží při svém příchodu soutěžní kupon, jenž bude zařazen do slosování o toužebný dres. Na zajímavé ceny (viz. níže) se však mohou těšit i další čtyři výherci! Vylosovaní „kotelníci“ budou obdarováni hned o přestávce mezi prvním a druhým poločasem utkání.

Utkání 8. kola Gambrinus ligy SK Dynamo ČB - Most začíná v neděli 30.9. v 17:00 hod. - nezapomeňte přijít do „kotle“!

1. cena - Dres SK Dynamo podepsaný hráči A-mužstva

2. cena - Publikace 100 let SK Dynamo ČB s věnováním Karla Poborského
3. cena - Vlaječka s logem SK Dynamo a podpisy hráčů A-mužstva
4. cena - Froté ručník SK Dynamo 50 x 100 cm
5. cena - Skleněný džbánek s uchem