V 8. kole Gambrinus ligy bude SK Dynamo hostit celek Siadu Most. A v naší soutěži máte opět možnost získat 2 volné vstupenky na toto utkání. Tentokrát rozdělujeme dohromady rovných 20 lístků! Pro jejich získání stačí zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku, kterou i s pravidly soutěže naleznete v článku.

Utkání mezi Dynamem a Mostem se odehraje v neděli 30.9. od 17:00 hod. na českobudějovickém E.ON stadionu. V naší soutěži každý z 10 výherců získá na utkání 2 volné vstupenky. To znamená, že se celkem hraje o 20 lístků!

Výherce získá vstupenky určené do sektoru „kotle“, kde bude mezi jeho návštěvníky probíhat další losování o hodnotné ceny! O podrobnostech Vás budeme samozřejmě informovat, zatím jen prozradíme, že hlavní výherce získá podepsaný dres fotbalisty A-týmu SK Dynamo.

Soutěžní otázka: Dynamo se s Mostem v první lize zatím střetlo pouze dvakrát. V premiéře vzájemných utkání zvedli ruce nad hlavu Jihočeši. Dne 20. srpna loňského roku vyhráli na půdě Siadu 2:1. Kdo se tehdy zasloužil o branky Dynama?

A) Jiří Adamec a Jan Svátek

B) Jan Svátek a Ladislav Volešák

C) Karel Poborský a Jiří Adamec

Jak odpovídat?

Soutěžící vybere odpověď, kterou považuje za správnou a její celé znění i s písmenem odpovědi odešle na email

rpapacekdynamocb.cz

Do e-mailu napište celé své jméno, poštovní adresu a telefonní kontakt. Výherci budou zveřejněni na webových stránkách klubu SK Dynamo v sobotu 29. září 2007 v 10:00 hod. a rovněž budou informováni emailem či popřípadě telefonicky. Vstupenky pro ně budou připraveny přímo na E.ON stadionu v den utkání.

Pravidla soutěže

1. Soutěž začíná ve středu 26. září 2007 v 5:00 hod. a končí v pátek 28. září 2007 ve 20:00 hod.

2. Do soutěže budou zařazeny pouze emaily, které nám dorazí v termínu stanoveným pravidly a zároveň obsahující všechny výše uvedené náležitosti (správná odpověď, jméno a příjmení, poštovní adresa a telefonický kontakt).

3. Každý výherce získá 2 vstupenky.

4. Každý soutěžící se do soutěže může zapojit pouze jednou.

5. Z jedné emailové adresy může být odeslána maximálně jedna odpověď.

6. V případě většího počtu správných odpovědí o pěti výhercích rozhodne los.

7. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhru nelze vyplatit v hotovosti ani je vymáhat právní cestou.

8. Účastníci soutěže souhlasí s poskytnutím osobních údajů organizátorovi, jenž ale budou sloužit výhradně pro účely soutěže. Případní výherci pak souhlasí se zveřejněním svého jména na webových stránkách dynamocb.cz