SK Dynamo České Budějovice | Press | Akreditace na zápas

Akreditační systém pro sezonu 2023/24

Fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice pro sezonu 2023/24 vydává dva druhy novinářských akreditací - celosezonní a jednozápasové.
O celosezonní akreditace je možné zažádat přes email dmendel@dynamocb.cz. O jednorázové akreditace je možné žádat přes formulář níže.

Covid opatření

V návaznosti na Media protokol Ligové asociace klub oznamuje, že aktuálně neumožňuje při ligových zápasech bezprostřední kontakt novinářů s hráči a trenéry týmů. Tiskové středisko je během zápasů otevřené do závěrečného hvizdu zápasu. Poté je uzavřené tak, aby mohlo dojít k distančnímu způsobu pozápasových tiskových konferencí. Ty klub zajišťuje formou videokonference. Stejným stylem pak probíhají jednotlivé rozhovory s hráči.

Parkování novinářů při zápasech FORTUNA:LIGY

Zástupci médií mají při domácích zápasech SK Dynamo České Budějovice rezervované místa na parkovišti za tribunou Východ. Odtud mohou projít brankou "VIP + PRESS" mezi východní a severní tribunou a dostat se tak do areálu stadionu. Při vstupu do areálu stadionu se musí prokázat platnou zápasovou akreditací.Žádost o jednozápasovou akreditaci
Zápas / Match:
Jméno / Name:
Příjmení / Surname:
Název média / Media name:
Typ akreditace / Type of accreditation:
Telefon / Phone:
Email: