SK Dynamo České Budějovice
Online klub SK Dynamo ČB

Online klub SK Dynamo ČB

Pravidelní návštěvníci oficiálního klubového webu Dynama České Budějovice mají možnost stát se členy "Online klubu SK Dynamo ČB", který jim přináší řadu výhod jako jsou nejrůznější exkluzivní soutěže a podobně.

 

Online klub SK Dynamo je internetovou obdobou klasického fanklubu. Každý registrovaný člen Online klubu se může opět o něco více přiblížit dění v klubu. Pravidelní návštěvníci webových stránek, kteří vstoupí do klubu fanoušků, se mohou těšit například na pravidelné offline rozhovory s hráči. "Naší snahou je domluvit na v pravidelných intervalech jednoho fotbalistu A-týmu, kterému mohou fanoušci klást své dotazy. Ten pak průběžně na dotazy odpovídá a fanoušci tak mají možnost například reagovat i na jeho odpovědi," nastiňuje jednu z velkých výhod Online klubu marketingový manažer Dynama Radim Šupka.

Každý člen Online klubu také pravidelně dostává na email newsletter s nejžhavějšími novinkami z klubu. Fanouškům tak neuniknou žádné změny v kádru nebo informace o chystaných akcích pro fanoušky i širokou veřejnost. V pravidelně rozesílaném newsletteru nechybí ani informace o novinkách ve fanshopu a nedílnou součástí jsou i pozvánky na nadcházející ligové a pohárové zápasy.

Registrovaní členové klubu mají také možnost účastnit se exkluzivních soutěží o zajímavé ceny, jako jsou permanentky, dresy, šály a další propagační předměty klubu. "Chceme maximální měrou v lidech vzbudit co největší sounáležitost s klubem. Opravdových srdcařů, kterým na klubu skutečně záleží, je velmi málo. Vznik Online klubu by měl být jednou z cest, jak zvýšit v široké veřejnosti obecně zájem o fotbal a o Dynamo," pokračuje Radim Šupka.

Každý člen Online klubu má také možnost přispívat na oficiální diskuzní fórum fanoušků SK Dynamo České Budějovice na fanouškovských stránkách fans.dynamocb.cz.

Registrace do Online klubu má celkem tři kroky. V prvním kroku musí zájemce o členství vyplnit veškeré kontaktní údaje o své osobě (jméno, adresu bydliště, číslo mobilního telefonu). Poté ve druhém kroku provede autorizaci svého mobilního čísla a v posledním kroku provede také autorizaci svojí poštovní adresy (funguje podobným stylem jako autorizace například na serveru Aukro.cz). Po dokončení všech tří kroků se fanoušek stává definitivním členem Online klubu a může čerpat všechny výhody členství.

Registrace do Online klubu

Jak si účet aktivujete?

1) Pokud ještě nemáte žádnou registraci např. na diskuzních fórech firmy eSports.cz, můžete si ji založit zde. Pokud již nějakou registraci máte, jděte na editaci vašeho účtu a zkontrolujte, v jaké fázi autorizace se Váš účet momentálně. Tam případně také dovyplňte mobilní telefon, jméno a adresu a formulář odešlete.

2) Poté budete vyzváni k potvrzení zadaného mobilu zasláním SMS zprávy (v ceně 20 Kč). Pokud máte již mobilní telefon autorizován z diskusního fóra (např. hokejcb.cz), pak již nebudete muset znovu potvrzovat.

3) Jakmile budete mít mobilní telefon (i email) autorizován, bude vám klubem autorizace potvrzena a stanete se členem Online klubu.

V případě jakýchkoliv dotazů pište na email astrouha@dynamocb.cz.