SK Dynamo České Budějovice | Vstupenky | Permanentky

Permanentní karty na druhou polovinu sezony 2023/24 jsou určené pro fanoušky, kteří nechtějí před každým domácím zápasem řešit, zda se bez problémů dostanou na své oblíbené místo na tribunách. Permanentní karty garantují stálé místo po celou sezonu, a to jak na zápasy FORTUNA:LIGY, tak i na zápasy poháru MOL Cup. Ceny permanentních karet jsou jednotné pro všechny tribuny i sektory, ale prodávají se v několika kategoriích.

ZÁKLADNÍ CENAVĚRNOSTNÍ SLEVA
PERMANENTKA STANDARD1500 Kč1250 Kč
PERMANENTKA STUDENT1125 Kč950 Kč
PERMANENTKA DÍTĚ 7 AŽ 15 LET250 Kč250 Kč
ZTP/PZDARMAZDARMA

Od pondělí 26. června bude prodej permanentních karet bude probíhat na sekretariátu klubu každý všední den od 8 do 15 hodin a také online přes portál www.ticketlive.cz. Permanentní karty je možné při osobním nákupu platit hotově nebo platební kartou. Držitelé permanentních karet ze sezony 2022/2023 mají svá místa rezervovaná až do 20. července, poté odstartuje prodej vstupenek na první domácí utkání.

  • Permanentní karty zajišťují také vstup na domácí utkání MOL Cupu a na přípravné zápasy.
  • Na věrnostní slevu mají nárok fanoušci, kteří měli zakoupenou permanentní kartu v sezoně 2022/23.
  • Studenti mají nárok na zvýhodněnou cenu při předložení platné karty ISIC.
  • Děti do šesti let mají nárok na vstup zdarma bez nároku na místo k sezení.
  • Držitel průkazu ZTP/P má nárok na vstupenku zdarma včetně jednoho doprovodu. Vstupenky je možné vyzvednout v den zápasu dvě hodiny před výkopem na pokladně číslo 7 (za východní tribunou). Držitelé průkazů ZTP/P mají svá místa vyhrazená na severní tribuně, kam vcházejí vstupem mezi severní a východní tribunou.
  • Klub v sezoně 2023/24 držitelům permanentních karet nezaručuje jakoukoliv kompenzaci způsobenou tím, že by se některé zápasy na Střeleckém ostrově odehrály (například kvůli opatřením ohledně onemocnění COVID-19) bez přítomnosti diváků.
bahis siteleri

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte klub na emailové adrese klub@dynamocb.cz