Od středy až do pátečního večera mohli čtenáři klubových stránek Dynama soutěžit o volné vstupenky na utkání 8. kola Gambrinus ligy SK Dynamo České Budějovice – FK Siad Most. Její vyhodnocení i se jmény 10 výherců, kdy každý z nich získává 2 vstupenky, přinášíme v článku.

Do soutěže o celkem 20 volných lístků bylo odesláno 37 soutěžních emailů. Z toho jich 6 nemohlo být do losování zahrnuto z důvodu špatné odpovědi nebo nesplnění podmínek nutných k účasti v soutěži. V konečném slosování o lístky na utkání Dynama se Žižkovem tak bylo zařazeno 31 platných odpovědí. Jména šťastných výherců naleznete níže.

Soutěžní otázka a správná odpověď

Dynamo se s Mostem v první lize zatím střetlo pouze dvakrát. V premiéře vzájemných utkání zvedli ruce nad hlavu Jihočeši. Dne 20. srpna loňského roku vyhráli na půdě Siadu 2:1. Kdo se tehdy zasloužil o branky Dynama?

A) Jiří Adamec a Jan Svátek

B) Jan Svátek a Ladislav Volešák

C) Karel Poborský a Jiří Adamec

Ze tří možných odpovědí byla tou správnou možnost A). První branku vsítil ve 46. min., hned ve své první minutě pobytu na trávníku, střídající Jiří Adamec. Obrat v utkání pak byl dokonán v 72. min., kdy sudí Adámek posoudil zákrok na Žižku jako penaltový. K zahrávání kopu se postavil Jan Svátek a Dynamu neomylně zajistil zisk tří bodů.

Jména výherců

Pavel Valeš Bošilec
Michal Faust, Klenovice
Jaroslav Rod, Vodňany
Jan Soukup, České Budějovice
Lukáš Mojžíš, České Budějovice
Jana Česáková, Trhové Sviny
Jiří Vaněk, Veselí nad Lužnicí
Jan Baštář, Dobrá voda u Č.B.
Miroslav Prokeš, Římov
Alena Kaňáková, České Budějovice

Duel, v němž budou Jihočeši hostit Siad Most, se odehraje v neděli 30.9. od 17:00 hod.

Uvedení výherci budou o způsobu předání vstupenek informováni telefonicky.

Děkujeme všem účastníkům soutěže za jejich přízeň a těšíme se na jejich zájem i v dalších soutěžích.