Necelých čtrnáct dní před začátkem nového ročníku druhé ligy došlo na E.ON stadionu na Střeleckém ostrově k tradičnímu fotografování mužstva. Vedle trenérů a realizačního týmu se fotografování zúčastnilo celkem 20 fotbalistů do pole a tři brankáři. Fotografování se nezúčastnil pouze Miroslav Filipko, který se zotavuje z vážného zranění nohy. Příchozím novinářům byla také předložena snad již konečná soupiska týmu. Vzhledem k tomu, že od letošního ročníku byl mezní termín pro přestupy hráčů posunut až na 30. září, dají se ještě drobné změny v kádru očekávat.
Na soupisce podle předpokladů figuruje 20 hráčů do pole (7 obránců, 8 záložníků a 5 útočníků) a hned čtyři brankáři. Vysoký počet brankářů je dán skutečností, že zraněný Miroslav Filipko pravděpodobně nestihne podzimní část sezony. Ostatní fotbalisté jsou v pořádku a s tréninkem pomalu začíná i delší dobu zraněný Josef Němec.

Samotné fotografování provázela tradičně veselá nálada a z přítomných fotografů to nejvíce schytal Milan Šíma, kterému Martin Vozábal potají odnesl tašku na fotoaparát. Právě kapitán týmu se hlavní měrou staral o zábavu. Celá akce trvala přibližně třicet minut a poté hráči pod vedením Františka Cipra a Karla Váchy absolvovali dopolední tréninkovou dávku.

Soupiska týmu a fotografie jednotlivých hráčů budou k dispozici v nejbližší době na našem webu.