V neděli startuje pro českobudějovické Dynamo nový ročník SYNOT ligy. Při domácím utkání s Libercem pro fanoušky Dynama nebude chybět Dynamák s aktualitami ze Střeleckého ostrova. Ten bude pro diváky připraven u mladých fotbalistů Dynama za 20 Kč.

Zpravodaj dostal během léta graficky lehce odlišnou podobu, kdy se záhlaví nese ve znaku oslav 110 let klubu. Připravena je pro vás soupiska Dynama včetně nových fotek z předsezónního fotografování. Celou přípravu a změny v kádru si oživíte na stranách pět a šest. Strana sedm přináší rozhovor s navrátilcem Jiřím Kladrubským.

Další dvojstrana patří představení našeho nedělního soupeře z Liberce. Nechybí ani kompletní los celé sezony. Novinkou jsou čtyři strany o SYNOT lize včetně zajímavostí a novinek. Projít si můžete rozhovor s Jiřím Lerchem, trenérem juniorky, jež startuje v pondělí svojí pouť v Juniorské lize. Kromě hodnocení mládežnických celků Dynama je v Dynamáku připraven rozhovor s náměstkem primátora Českých Budějovic Miroslavem Jochem.

Dynamák bude pro vás připraven u mladých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

SYNOT liga startuje, Dynamo hostí v neděli Liberec (25.7.2014)

Je to tady! Neuběhly ani dva měsíce od neskutečné kanonády Dynama v Táborsku a následného postupu zpět mezi elitu a už je tu opět soutěžní utkání. Dynamo v prvním kole vyzve těžkého soupeře - tradičního účastníka evropských pohárů Liberec. Utkání startuje na Střeleckém ostrově v neděli ve 20.15 a v přímém přenosu ho odvysílá stanice ČT Sport.