Sobotní televizní zápase se Slavií může hromada fanoušků sledovat zdarma díky soutěžím na našem webu. Měli jste naději, že budete mezi výherci soutěží? Tak neváhejte a vstupte do článku, třeba se na vás usmálo štěstí..

Soutěž "Hádej kdo jsem"

Soutěžní otázka

Na soutěžní fotografii je zachycen výskok obránce Jana Riegela v zápase s Jabloncem. Otázka je jako vždy triviální: Kdo se na fotografii skrývá za Janem Riegelem?

Správná odpověď

Podle došlých odpovědí se dá konstatovat, že soutěžní otázka tentokrát příliš lehká nebyla. Přesto soutěž začínala ve večerních hodinách (22:45), během dvaceti minut k nám dorazilo pět správných odpovědi. Na fotografii byl v zákrytu Jana Riegela útočník Tomáš Sedláček (viz přiložená fotografie pořízena vteřinu po soutěžní fotografii).

Seznam výherců:

Luboš Formánek
Lukáš Máče
Vojtěch Svoboda
Martin Paulík
Bohumil RossmannTipovačka

Zápas se Slavií mohou navštívit výherci tří posledních tipovaček (zápasy s Jablonecem, Bohemians Praha a Teplicemi).
Tipovací soutěže před prvním ligovým kolem se zúčastnilo 136 fanoušků a hned dvanáct z nich trefilo přesný výsledek 1:1. Pět vylosovaných šťastlivců se může těšit na dvě volné vstupenky na Slavii.
Zadarmo na Slavii půjde i dalších pět tipujících, kteří přesně trefili výsledek na půdě Bohemians Praha (2:0 pro Dynamo). Tipovačky před zápasem s Bohemians se zúčastnilo celkem 108 fanoušků.
Výsledek zápasu na hřišti Teplic zkoušelo tipnout celkem 128 fanoušků. Vysokou porážku 0:3 tipovali čtyři návštěvníci našeho webu, kteří půjdou také v sobotu zadarmo na fotbal.
 

Seznam výherců:

Aleš Karlín
Vojtěch Slabý
Tomáš Janoch
Patrik Bolvári
Jana Syrovátková

Jan Nováček
Vlastimil Šťastný
Josef Řezáč
Lukáš Mojžíš
Václav Sýkora

Pavel Lafata
Petr Tomšů
Miroslav Fleischman
Vilém Stifter


Vstupenky si výherci budou moci vyzvednout 1 hodinu před začátkem utkání v Zákaznickém centru na hlavní pokladně (vstup z ulice E. Pittera) po prokázání své totožnosti.

Děkujeme všem účastníkům soutěže za jejich přízeň a těšíme se na jejich účast i v dalších soutěžích.