Před zápasem s Viktorií Plzeň rozdáváme zase velkou hromadu volných lístků. Nárok na ně mají fanoušci, kteří se během posledních dnů zúčastnili jedné z našich soutěží. Seznam šťastných výherců naleznete uvnitř článku.

Soutěž "Hádej kdo jsem"

Soutěžní otázka

Na soutěžní fotografii vidíte radující se fotbalisty Dynama při zápase se Zlínem. A my se ptáme, kteří fotbalisté Dynama jsou na fotografii?

Správná odpověď

Otázka byla jako vždy velmi jednoduchá, ale odpověď byla pro většinu hlasujících asi velmi záludná, protože z celkového počtu osmačtyřiceti soutěžících jen deset uhodlo, kteří hráči jsou na fotografii. Na fotografii je totiž celkem sedm fotbalistů: Petr Benát, Michael Žižka, Tomáš Stráský, Jan Riegel, David Horejš, David Homoláč a v zákrytu také Fernando Tobias Hudson.

Jména vylosovaných výherců

Miloš Kurfiřt
Jiří Ocelák
Petr Morong
Bořivoj Mareš
Lukáš Tomaško
Lukáš Mojžíš
Filip Mertl
Karel Krejčí
Luboš Formánek
Pavel HajnýTipovačka

Výsledek utkání v Mladé Boleslavi se rozhodlo tipnout celkem 142 fanoušků, z nichž celkem devatenáct přesně trefilo výsledek 0:0. Čtyři vylosovaní šťastlivci se mohou těšit na výhru v podobě dvou lístků.
Tipovačky před zápasem se Zlínem se zúčastnilo úctyhodných 201 fanoušků, kterým se také dařilo. Hned 35 tipujících pak uhádlo výsledek 1:0. A i tady čtyři vylosovaní půjdou v neděli zadarmo na fotbal.

Jména výherců

Monika Sýkorová
Petr Dvořák
Roman Zetek
Pavel Kopenec

Stanislav Uchytil
Jiří Svoboda
Matěj Frantík
Milan Kvapil


Tipovací duel s Pavlem Mezlíkem

Vítěz tipovacího duelu s Pavlem Mezlíkem Lukáš Máče získal jako hlavní cenu permanentní vstupenku na celou letošní sezonu.

Dalšího tipovacího duelu, tentokrát s Petrem Šímou, se zúčastní Stanislav Humler, ten má možnost jít zdarma na zápas se Plzní, protože jako motivační cenu ještě před duelem dostává dvě volné vstupenky.


Vstupenky si výherci budou moci vyzvednout 1 hodinu před začátkem utkání v Zákaznickém centru na hlavní pokladně (vstup z ulice E. Pittera) po prokázání své totožnosti.

Děkujeme všem účastníkům soutěže za jejich přízeň a těšíme se na jejich účast i v dalších soutěžích.