Zatímco tipovací soutěž výherce neměla, sprvánou odpověď na lehkou vědomostní otázku znala drtivá většina fanoušků. Z velkého množství správných odpovědí bylo vylosováno deset výherců, kteří se mohou těšit na dvě vstupenky na zápas Dynama s Bohemians Praha. Přehled výherců naleznete uvnitř článku.

Vědomostní soutěž


Soutěžní otázka

Na soupisce našeho nedělního soupeře, týmu Bohemians Praha, jsou dva fotbalisté, kteří v minulých letech oblékali dres A-týmu Dynama. Který z těchto tří hráčů v Dynamu nikdy nepůsobil?

A) Marek Kincl

B) Miroslav Obermajer

C) Pavel Grznár


Správná odpověď

Ze tří možných odpovědí byla tou správnou možnost A) Marek Kincl. Zkušený fotbalista oblékal během své kariéry dres hned patnácti různých týmů, Dynamo ale mezi nimi nikdy nebylo. Naopak Miroslav Obermajer působil na jihu Čech v roce 2005 a Pavel Grznár v průběhu sezony 2003/04.


Jména výherců

Jiří Thaler, České Budějovice
Miroslav Kubart, České Budějovice
Radovan Šašek, České Budějovice
Mirka Turčanová, České Budějovice
Radek Velek, Strakonice
Bohumil Rossmann, České Budějovice
Monika Baborová, České Budějovice
Martin Šubrt, Český Krumlov
Milan Kodad, Tábor
Miloš Kurfiřt, České Budějovice


Tipovačka


Vysokou prohru Jihočechů na půdě Teplic netipoval žádný z fanoušků a veškeré volné vstupenky tak byly převedeny jako výhra do vědomostní soutěže.


Vstupenky si výherci budou moci vyzvednout 1 hodinu před začátkem utkání v Zákaznickém centru na hlavní pokladně (vstup z ulice E. Pittera) po prokázání své totožnosti.

Děkujeme všem účastníkům soutěže za jejich přízeň a těšíme se na jejich účast i v dalších soutěžích.