Třetí týden přípravy absolvují fotbalisté Dynama herní soustředění v Třeboni. V lázeňském městě jsou ubytováni v Hotelu Svět, odkud se vydávají do přilehlých sportovních areálů tak, aby byli co nejlépe připraveni na nový ročník Fotuna:Národní ligy.

Stalo se již téměř pravidlem, že fotbalisté Dynama využívají v létě i v zimě poklidného prostředí lázeňského města Třeboň, kde se vždy týden v kuse společně v prostředí Hotelu Svět soustředí na blížící fotbalové období. "Obecně v Třeboni a speciálně v Hotelu Svět nám prakticky nic nechybí. Je zde o nás velmi dobře postaráno, využívat můžeme přilehlé fotbalové areály a zároveň využíváme služeb lázní Aurora," pochvaluje si trenér David Horejš.

Jihočeši se do Třeboně vydali v pondělí ráno, odkud se hned v úterý vydali do Staré Hlíny, kde odehráli zápas s Táborskem. "Klobouk dolů před lidmi, kteří pro nás připravili areál ve Staré Hlíně. Zápas se hrál v perfektně připraveném areálu, a přestože jsme s Táborskem výsledkově zklamali, byli jsme se zápasem a prostředím naprosto spokojeni," dodává trenér David Horejš.

V dalším průběhu týdne jsou fotbalisté Dynama spolu v Třeboni a naplno využívají služeb Hotelu Svět. "V Třeboni budeme do pátku a poté se přesuneme zpět do Českých Budějovic," pokračuje trenér Dynama. V neděli pak na Dynamo čeká generálka na novou sezonu, doma na Střeleckém ostrově přivíá od 14 hodin třetiligový Benešov. Pak bude již vše směřovat k ostrému startu nového ročníku F:NL, který přijde na řadu v neděli 22. července, kdy se na hlavním budějovickém stadionu představí Třinec..

Oběd hráčů Dynama v Hotelu Svět