Dynamo bude chtít ve 23. kole FNL s Mostem přidat čtvrtou výhru v řadě a bude v tom potřebovat i podporu diváků. Ti nebudou ochuzeni o Zpravodaj, který přinese novinky ze Střeleckého ostrova a budete si ho moci tradičně zakoupit u malých fotbalistů Dynama před vstupem na stadion.

V Dynamákovi znovu nebude chybět detailní rozbor duelů s Vltavínem a na hřišti Bohemians Praha včetně ohlasů s hráči. Kompletní bude i představení našeho pátečního soupeře z Mostu. Pro milovníky statistik nechybí numera u hráčů Dynama nebo kompletní rozpis či tabulka.

V dotazníku se vám poodhalí nejmladší člen A-týmu Dynama Jan Hála, který až v červnu oslaví osmnácté narozeniny, tudíž si na alkoholické nápoje nebo návštěvu nočních Music klubů musí počkat. Nechybí článek o mládežnickém All Stars Cupu 2014 nebo rozbor zápasů strakonické farmy v ČFL, kde se Jihočechům vůbec nedaří. Samozřejmě nemůžete být ochuzeni o výsledky staršího dorostu nebo dalších mládežnických celků.

Dynamák bude pro vás připraven u malých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Čtvrtá výhra v řadě? Dynamo hostí Most (16.4.2014)

Tři výhry v řadě a Dynamo ztrácí na postup už jen dva body. Čtvrtý korálek na vítěznou šňůru by Jihočeši rádi přidali v pátek, kdy od 18 hodin přivítají na Střeleckém ostrově Most. Severočechům se na jaře vůbec nedař, pouze jednou zvítězili a nepomohla ani změna trenéra.