Prudký pád tabulkou zažívá v posledních týdnech rezervní tým Dynama. Z posledních šesti utkání uhráli mladíci Českých Budějovic pouze dvě remízy. Další možnost zastavit propad tabulkou bude mít juniorka tuto sobotu, kdy přivítáme v TCM Mladé Buldoky z Karlových Varů. Fotbalisté z lázeňského města mají v letošní sezóně za cíl předvádět pohledný fotbal a držet se v popředí tabulky. Myšlenky na postup odložili v Karlových Varech až na další sezóny.
Počínaje tímto zápasem bude náš web přinášet z domácích utkání rezervy podrobné online reportáže.
V Ovčárech chybělo juniorce hned několik opor. Do zápasu nezasáhli Jiří Peroutka ani Michal Mašát, alespoň na pár minut se do hry po zranění dostal Pavel Picka. Snad jediným pozitivem posledního zápasu byl gól Petra Martínka, který tak ukázal, že branky dokáží dávat i jiní hráči než Luboš Myšák.

Bilance vzájemných zápasů hovoří mírně ve prospěch Dynama. Z pěti zápasů dokázala naše juniorka vyhrát tři, jednou se celky rozešly smírně, dvakrát zvítězily Karlovy Vary. Dvě vítězství nad Západočechy si připsala juniorka na půdě svého soupeře. Poslední vzájemný zápas se uskutečnil na umělé trávě v Karlových Varech. Buldoci byli po celý zápas mírně lepším týmem, jedinou branku vstřelil Pavolu Pronajovi v 26. minutě Vaněček.

Poslední vzájemný zápas:
SK Buldoci Karlovy Vary-Dvory - SK Dynamo České Budějovice B 1:0

hráno 10.5.2006

Góly: 26. Vaněček
Diváci: 284
Rozhodčí: Kabyl - Benák, Dobrý

Sestava SK Dynamo České Budějovice B: Pronaj - Matoušek L., Martínek, Peroutka, Fiala - Příhoda, Skopalík (66. Turek), Mašát, Pouzar - Maruška, Janoušek (58. Matoušek A.)
Trenér: Jan Poštulka

Sestava SK Buldoci Karlovy Vary-Dvory: Krbeček - Havlíček, Kothera, Oslovič - Janáček (81. Kura), Tichota, Kostečka, Čižnár, Hrubý (90. Čertík)- Ušák (53. Psohlavec), Vaněček
Trenér: Jindřich Dejmal


Trenérem Buldoků je nám dobře známý Jindřich Dejmal. Obranu Karlových Varů diriguje zkušený obránce Karel Tichota společně s talentovaným Tomášem Oslovičem. Mnohem nebezpečnější je ovšem náš sobotní soupeř směrem kupředu. Na hostování ze Sparty Praha je v lázeňském městě Tomáš Pechar. V záloze nejčastěji nastupuje čtveřice Kalán, Geňo, Hrubý, Kostečka. Útočníci Kocourek, Ušák a Vaněček také rozhodně nepatří mezi neznámá jména. Nejlepším střelcem Buldoků je se čtyřmi zásahy Jiří Kostečka

Svou střeleckou formu posledních týdnů potvrdil Jiří Kostečka i ve středečním pohárovém utkání, kdy do Karlových Varů zavítal prvoligový Most. Svou brankou z pokutového kopu však Kostečka pouze snížil na konečných 1:2. K pohárovému zápasu nastoupili Buldoci v nejsilnější sestavě, sobotní duel tak prověří jejich fyzickou připravenost.

Poslední zápas SK Buldoci Karlovy Vary-Dvory:
SK Buldoci Karlovy Vary-Dvory - FK Siad Most
1:2

Branky: 88. Kostečka z pen. - 41. Da Silva, 47. Brzezina
Diváci: 478
Rozhodčí: Damková - Zlámal, Lhoták

Sestava SK Buldoci Karlovy Vary-Dvory: Kolář - Havlíček (32. Geňo), Diviš (60. Plachý), Oslovič, Pechar, Hrubý, Kostečka, Kalán, Ušák (53. Vaněček), Čižnár, Kocourek
Trenér: Jindřich Dejmal

Zápas 8. kola ČFL mezi rezervou Českých Budějovic a Buldoky z Karlových Varů má stanoven výkop na sobotu 23.9.2006 v tradičním čase 10:15. Místem konání bude TCM Mladé. Mezi dvaadvaceti hráči bude pobíhat s píšťalkou pan Šedivý, z okrajů hřiště mu budou pomáhat jeho osvědčení kolegové Slavíček a Šob. Delegátem zápasu bude pan Kubíček.

Historie týmu SK BULDOCI Karlovy Vary-Dvory

SK BULDOCI Karlovy Vary - Dvory a.s. je fotbalovým subjektem, který působí na fotbalové scéně od roku 2001 díky tomu, že se funkcionáři SK VTJ Slavia a TJ Karlovy Vary - Dvory dohodli na úzké spolupráci. Cílem spojení těchto dvou klubů bylo a je zejména zkvalitnění a optimální využívání sportovišť a sportovního zázemí, finančně ekonomických prostředků, hráčského a funkcionářského potenciálu obou klubů ve prospěch všech výše jmenovaných aktivit. Spojení roztříštěných sil by mělo rovněž přispět k lepší komunikaci a spolupráci se zástupci města Karlovy Vary a Karlovarského kraje.

Pokud se blíže pozastavíme nad kluby, ze kterých SK Buldoci vzešli, zjistíme poměrně rozdílnou minulost: TJ Karlovy Vary-Dvory byla spíše chudším klubem. Největším úspěchem TJ byl v roce 1999 postup do ČFL, přičemž ještě v ročníku 1994/1995 hrál 1.B třídu.

SK VTJ Slavia vznikla v roce 1995 taktéž spojením dvou klubů - SK Slavia Karlovy Vary a vojenského klubu VTJ Karlovy Vary. Nejzajímavějším faktem jsou zřejmě hráči, kteří kluby prošli. V dresu Slavie se objevují jména jako Horst Siegl či Josef Němec. O poznání snadnější pozici tak měl armádní celek VTJ. Do týmu nastupovali v naprosté většině hráči z nižších soutěží, převážně s dorosteneckými zkušenosti, a přesto řada z nich našla uplatnění v celostátních soutěžích a v reprezentaci. VTJ tak prošli hráči jako Frýdek, Fukal, Kinder, Pavel Řehák, Timko, Ulich, Vlček a Johana. I další hráči, kteří nastupovali v armádním týmu stojí za povšimnutí. Byly mezi nimi například Radek Čížek, Gedeon, Hauzr, Sanytrník, Velkoborský či Twardzik.