Povedené utkání odehrálo Dynamo na hřišti Sokolova. Už v jedenácté minutě se z penalty trefil Jiří Kladrubský, zanedlouho po něm se trefil i David Ledecký. Další branky už nepřišly, Jihočeši tak mohli oslavit zisk cenných tří bodů.

Dynamu na utkání v Sokolově chyběl šikovný středopolař Filip Havelka, který minulé utkání se Znojmem nedohrál, protože po dvou žlutých kartách musel ze hřiště. Další změnou bylo nahrazení Romana Wermkeho Slovákem Kovaľem. Černobílí začali dobře. V desáté minutě byl ve vápně faulován Mršič a hosté šli kopat penaltu. Té se ujal Jiří Kladrubský a bezpečně proměnil – 0:1.

O čtrnáct minut později bylo svěřencům Davida Horejše ještě lépe. Mršič přihrál před branku Davidu Ledeckému, který sice byl v těžké pozici, ale přesto si poradil a trefil se na přední tyč – 0:2. Tentýž hráč mohl přidat ještě jednu branku, ale Dvořák se proti jeho střele vyznamenal. Následně se netrefil ani Peter Grajciar, i když na něho zívala odkrytá branka.

Do druhé půle udělal Sokolov jednu změnu a jeho výkon se neustále zlepšoval. Hosté ubrali z aktivity a Západočeši toho začali využívat. Přišly i první šance. Šikovně se například uvolnil Kosak, rozhodl se pro střelu, jenže vypálil těsně nad. O chvíli později se mohl trefit Vávra, ale z přímého kopu přestřelil.

V závěru zápasu už si Dynamo hlídalo dvoubrankový náskok, který ještě mohl navýšit Gebert, ale Dvořák třetí branku za svá záda nepustil. Jihočeši tak získali tři body, když vyhráli 2:0.

David Horejš (trenér Dynama): „Jsme rádi, že jsme v Sokolově získali tři body a že jsme tak odčinili domácí prohru se Znojmem. V prvním poločase jsme byli herně lepší a oproti předešlým zápasům jsme byli i produktivní. Za stavu 2:0 jsme měli ještě jednu velkou šanci, při které jsme mohli přidat třetí gól, ale to se nestalo. Ve druhém poločase měl Baník více ze hry a zatlačil nás. My jsme ale dobře bránili, a i když měl domácí tým tlak, do žádné vyloženě gólové šance se nedostal."