Špatný první poločas zapříčinil to, že juniorka Dynama podlehla v prvním jarním kole na domácí půdě Slovanu Liberec 0:2. Severočeši se dostali do vedení po sporné penaltě, náskok navýšili v 34. minutě po zaváhání domácí obrany. Černobílí svůj výkon ve druhé půli zlepšili, ale nestačilo to ani na snížení.

Za juniorku dostali šanci Lukáš Matějka a Jindřich Kadula, kteří v sobotu neodehráli za A-tým moc minut. Od úvodu nastoupil i Denis Rotternborn, který zastával pozici defenzivního štíta. A zmiňovaný Lukáš Matějka se v páté minutě šikovně uvolnil a měl dostatek prostoru odcentrovat. Na nadýchaný balon ale Kryštof Kadlec nedosáhl. Kontroverzní moment ve 12. minutě ovlivnil celé utkání. Nenápadný souboj Frnocha s Graiciarem vyhodnotil sudí Berka jako pokutový kop, který Erik Micovčák bezpečně proměnil – 0:1. Dynamo inkasovaná branka zaskočila a prakticky celý první poločas opanoval soupeř. Snad jedinou akci zhatila špatná střela Bálka a zároveň teč Matějky stojícího v ofsajdu. V 34. minutě navýšil Slovan své vedení. Po chybě v rozehrávce černobílých se centrem dostal míč k Matyáši Kazdovi, jenž z první prostřelil Rotbauera – 0:2.

Do druhého poločasu vletělo Dynamo mnohem více aktivněji a hned v úvodních minutách si vypracovalo zajímavou šanci. Pendl z áčka Jindřich Kadula ale hlavičkoval pouze do náruče Konečného. Na druhé straně mohl přidat třetí branku svého týmu Da Silva, ale z blízky trestuhodně přestřelil. Blízko vstřelené brance měl krajní záložník Krejčí, jenže odražený balon napálil těsně vedle. Ukončit naděje domácích mohl při brejku Graiciar, ale se slabou střelou po zemi si Rotbauer pohotovým zákrokem poradil. V posledních deseti minutách domácí mocně tlačili, ale nedokázali vstřelit ani snižovací branku. Na úvod jarní poloviny sezony padli se Slovanem Liberec o dvě branky.

Petr Skála (trenér SK Dynama): "Nelíbil se nám výkon v naší obranné fázi, v obraně jsme celkově hořeli. Chybělo nám mnohem více pohybu, v tom nás soupeř jasně předčil a vyhrál zaslouženě."