Velkého vítězství dosáhli v sobotu večer futsalisté PCO Dynamo ČB, kteří se vydali v rámci 4. kola do Chomutova. Na hřišti tamního Baníku v celém zápase jasně domonovali a vyhráli 13:2! Hvězdou zápasu byl šestigólový David Radouch, čtyři góly zaznamenal také Ondřej Hačka.

Futsalisté Dynama dosáhli ve 4. kole druhé ligy drtivého vítězství, když na hřišti Chomutova začali úřadovat hned od úvodního hvizdu. Po úvodním oťukávání se Jihočeši dostali do vedení na začátku 4. minuty Ondřejem Hačkou a další góly rychle následovaly. Po dvou gólech Radoucha se prosadil v 7. minutě ještě Jasanský a gólostroj Dynama pokračoval i v dalším průběhu prvního poločasu, když se prosadili znovu Radouch, Hačka a také Hrbáč. První poločas zápasu tak skončil vysokým rozdílem 7:0 pro Dynamo!

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím, kteří díky brankám Špicara a Tykala sice snížili, avšak v dalším průběhu hry to byli opět Jihočeši, kteří navyšovali své vedení. Sedmigólvý náskok Dynamu vrátili Hačka s Radouchem a také ve zbytku zápasu to byli již pouze hosté, kteří přidávali jeden gól za druhým. Ústřední postavou zápasu byl především David Radouch, který postupně přidal svůj pátý a šestý gól v zápase. V závěrečné pětiminutovce pak stihl přidat gól ještě Jasanský a jedenáct vteřin před koncem zápasu vstřelil třináctou branku Dynama Ondřej Hačka, který v zápase zaznamenal celkem čtyři branky!