V 8. kole 2. futsalové ligy, skupiny západ, zajíždělo Dynamo PCO na půdu pražských Wizards. Taktická bitva, ve které hráli domácí téměř třetinu zápasu power play, vyzněla jednoznačně pro Českobudějovické, kteří si z Prahy přivezli vítězství 11:6.

Hostující celek přicestoval do hlavního města bez zraněných útočníků Lengyela, Hačky a brankáře Beránka, kterého musel podruhé v sezóně zastoupit Jasenský. Domácí celek byl naopak v kompletním složení a byli to právě hráči Wizards, kteří se v úvodu dvěma slepenými góly dostali do vedení. Dynamo PCO ale ještě do konce první části obrátilo skóre ve svůj prospěch, nejdříve snižoval kapitán Pouzar na 1:2, o minutu později vyrovnal po pěkné kombinaci Jasanský. Když se ve 13. minutě zblízka trefil Radouch, ujali se jihočeši poprvé v zápase vedení. V 18. minutě přidal další branku Benát a do šaten se tak odcházelo za stavu 4:2 pro Dynamo PCO.

Od počátku druhé půle se snažilo družstvo Wizards Praha svého soupeře vysoko napadat a donutit k chybám. Českobudějovičtí po další pěkné kombinaci a přesném zakončení Radoucha odskočili na rozdíl tří branek, 2:5. Oddechový čas domácích a jejich následná hra bez brankáře pak odstartovala patnáctiminutovku, ve které padalo spoustu branek. Za Dynamo PCO postupně skórovali dvakrát Hric, po jedné brance pak přidali Benát, Radouch a Jasanský. Když si v 17. minutě připsal při svém druhém soutěžním vystoupení druhý ligový gól i brankář Jasenský, nebylo o vítězi utkání pochyb. Domácí Wizards sice při power play dokázali skórovat celkem čtyřikrát, nicméně i tak podlehli Dynamu PCO 6:11.

Po domácí remíze tak jihočeši vezou z Prahy cenné tři body a v ligové tabulce se posunuli na druhé místo zajišťující na konci soutěže postup do extraligy. V dalším kole hostí v neděli celek Legie Příbram, zápas začíná ve Sportovní hale na Lokomotivě od 19 hodin.