Futsalisté Dynama se dočkali prvního ligového bodu. V utkání 2. kola druhé ligy futsalu remízovali na hřišti silného Kladna 5:5.

V úvodu se domácí Kladno prezentovalo mnohem větší sehraností a hned z první střely se šťastně ujalo vedení. Od této chvíle počítali šance pouze hosté, domácí brankář ale svůj tým několikrát podržel skvělými zákroky. Z ojedinělého brejku se pak na druhé straně podařilo Kladnu navýšit skóre - 2:0. Českobudějovickým se podařilo snížit krátce před přestávkou, kdy se po desetimetrovém kopu prosadil Radim Pouzar a do šaten se tak odcházelo za stavu 2:1 pro domácí.

Úvod druhého dějství patřil opět domácím, kteří potrestali dvě nedorozumění v hostující obraně a odskočili na rozdíl tří branek, nejdříve 4:1, později 5:2. V poslední desetiminutovce však zvýšilo Dynamo PCO aktivitu a soupeře zatlačilo na vlastní polovinu. Dvěma brankami Petra Benáta se hostující tým dostal znovu do zápasu a výborný výkon celého mužstva v druhé půli pak korunoval vyrovnávajícím gólem Jiří Hrbáč. Ve chvíli, kdy se Dynamo PCO nadechovalo k závěrečnému náporu a zisku tří bodů, zasáhl do děje utkání rozhodčí, který minutu před koncem nepochopitelně vyloučil hostujícího Benáta a poslal tak jihočechy do tří hráčů. Závěr však Dynamo PCO zvládlo a aspiranta na postup obralo o dva body.