V dalším kole 2. futsalové ligy přivítalo Dynamo PCO beznadějně poslední celek tabulky, tým Legie Příbram. Domácí se se středočeským celkem vůbec nemazlili a do sítě soupeře nastříleli celkem osmnáct branek!!!

Hosté vstoupili do zápasu aktivně a již ve druhé minutě se ujali vedení, když se trefil Lukáš Venta. Domácí futsalisty ale toto příliš nerozhodilo a během následující desetiminutovky otočili skóre zápasu ve svůj prospěch. Postupně se trefili Hric, Pouzar, Jasanský, Radouch a Benát a stav zápasu tak ve 13. minutě byl 5:1. Když se ve 13. minutě prosadil podruhé v zápase hostující Lukáš Venta, Dynamo PCO znovu zareagovalo třemi rychlými góly, nejprve se zblízka prosadil Radouch, po něm prostřelil brankáře Švarce Peterek a v 17. minutě dal svému týmu již šestibrankové vedení kapitán Radim Pouzar. Legie Příbram v závěru první části už jen snižovala brankou Dražana a poločasový stav tak byl 8:3 pro domácí.

Na začátku druhé části se hrál opatrný futsal, hostující celek pozorně bránil a nepouštěl svého soupeře do větších šancí. Ve 26. minutě završil kapitán Pouzar hattrick. Mezi 30. a 32. minutou padly celkem čtyři branky, za domácí se trefili Jasanský, Radouch a svůj první gól v sezóně vsítil také Roman Lengyel. Legie Příbram kontrovala brankou Dražana, která byla jejich poslední v zápase. Dynamo PCO naopak minutu po minutě navyšovalo svůj náskok a připsalo si tak nejvyšší vítězství v sezóně.

Jihočeši si tak udrželi v tabulce výborné druhé místo s tříbodovou ztrátou na vedoucí Kladno. V dalším kole zajíždí českobudějovičtí futsalisté na palubovku Malibu Mladá Boleslav.