Po porážce na půdě mistra, přivítalo Dynamo PCO dalšího nováčka v soutěži, celek Tango Hodonín. Hosté dokázali první poločas ještě vzdorovat, díky zlepšenému výkonu v druhé půli však nakonec domácí brali zasloužené tři body za vítězství 7:2!

Jihočeši se museli obejít bez zraněných Benáta a Slámy, poprvé se v sestavě objevil uzdravený kapitán Pouzar. Dynamo PCO bylo od počátku aktivnější, byli to však hosté, kteří mohli jít po brejkové situaci do vedení, Jasenský ale kapitána Michalce bravurně vychytal. Českobudějovičtí poprvé udeřili v 6. minutě, ztrátu soupeře ve středu hřiště využil Pouzar, který posunul míč Radouchovi a ten přízemní střelou nedal brankáři šanci, 1:0. Hosté přispěchali s odpovědí hned v zápětí, Jakubíček využil nepozornosti domácí obrany a srovnal na 1:1. Další tři minuty žádné výraznější šance nepřinesly, hra se odehrávala především ve středu hřiště. V 10. minutě rozehrálo Dynamo PCO rychle rohový kop a Martin Jasanský propálil vše, co mu stálo v cestě, 2:1 pro domácí. O pět minut později mohl navýšit náskok kapitán Pouzar, který si vyměnil míč s Jasanským, ve vyložené šanci však branku netrefil. A tak v 18. minutě udeřilo Tango, nacvičenou akci zakončoval do prázdné branky po přihrávce Buce kapitán Michalec. Do šaten se tak šlo za vyrovnaného stavu 2:2.

Do druhého poločasu vstoupilo Dynamo PCO velmi aktivně a v rozmezí jedné minuty prakticky rozhodlo zápas. Nejprve se v čase 21.29 prosadil podruhé v zápase David Radouch, který vystihl chybnou rozehrávku soupeře. Jen o půl minuty později využil další ztrátu Tanga kapitán Radim Pouzar, který vzal v brejkové situaci tři na jednoho zodpovědnost na sebe a prostřelil brankáře Lupače. Neuplynulo ani třicet vteřin a Jihočeši šli už do tříbrankového vedení. Na přihrávku od Pouzara si zaběhl Lengyel a chytrým obloučkem překonal bezmocného hostujícího brankáře. Ve 27. minutě si Jasanský narazil s Lengyelem, aby jen těsně minul branku. Od 35. minuty přistoupili hosté na hru bez brankáře, černé kůže však pozorně bránili a vyráželi do nebezpečných brejků. Jeden z nich nedokázal proměnit Lengyel, jehož střelu vykopával z brankové čáry Michalec. Hráči Tanga Hodonín si pak vytvořili během power play tři nebezpečné situace, všechny ale zastavil obětavými zákroky na brankové čáře kapitán Pouzar. Necelé tři minuty před koncem završil další brankou svůj výborný výkon v zápase David Radouch, který si tak připsal svůj první hattrick ve VARTA futsalové lize. Skóre zápasu uzavřel po přihrávce Lengyela Jasanský, který vsítil svou druhou branku v zápase a Dynamo PCO se tak mohlo radovat ze své první výhry v nejvyšší soutěži, když porazilo celek Tanga Hodonín výsledkem 7:2!

V dalším zápase zajíždí Jihočeši již tento pátek znovu do hlavního města, kde se utkají s týmem SK Slavia Praha!

Ondřej Hačka, útočník Dynama PCO: V prvním poločase nebyla vůbec znát slova trenéra hostů, že přijedou v oslabené sestavě. Hosté zodpovědně bránili a hrála se vyrovnaná partie. Začátek druhého poločasu hosté nechytli a třemi góly jsme odskočili. Od té doby jsme zápas kontrolovali a i individuálními zkušenostmi dokázali další góly přidat a skóre si pohlídat.