Ve třetím domácím zápase přivítali jihočeši na své palubovce ambiciózní tým Jablonce. Domácí Dynamo PCO v zápase již vedlo 2:0 a později i 3:1, ale i vzhledem ke svým dalším neproměněným šancím a především pak efektivitě v koncovce si hosté odvezli z Českých Budějovic bod za remízu 3:3!

Domácí futsalisté se museli v tomto zápase obejít bez zraněného Jiřího Hrbáče, do sestavy se vrátil po nemoci David Radouch. Dynamo PCO bylo od počátku hodně aktivní. Nejprve se střelecky uvedl Jasanský, po něm z otočky pálil i Radouch, v obou případech byl ale hostující brankář pozorný. V 6. minutě se Lengyel šikovně obtočil kolem svého strážce, avšak přízemní střelu opět zlikvidoval jablonecký brankář Masařík. Na druhé straně zahrozil hostující Mečíř, proti jeho vyložené šanci ale výborně zakročil českobudějovický brankář Beránek. Dynamo PCO se prosadilo až tři minuty před koncem první půle, to se pro krásné individuální akci prosadil Martin Jasanský, 1:0. O minutu později se po krásné kombinaci ocitl před prázdnou bránou Benát, míč však do branky nestihl dopravit. Jihočeši ale nemuseli smutnit, třicet sekund před koncem první části se prosadil David Radouch a do šaten se tak šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Na začátku druhé půle se nejprve před jabloneckou branku krásně prokličkoval Peterek, jeho přízemní střela však šla těsně vedle. Po něm získal na útočné půli míč Lengyel, pokusil se okamžitě zakončit, ale ani jeho střela brankáře Masaříka nepřekvapila. Ve 25. minutě se radovali hosté, Mečíř nastřelil míč před domácí branku, který se i s lehkou tečí dostal za záda brankáře Beránka. Kontaktní branka jablonecký tým nabudila a snažili se jihočechy vysoko napadat. Klid do domácích řad přinesla branka Petra Benáta, který si narazil s Romanem Lengyelem a střelou pod břevno vrátil domácím dvoubrankové vedení, 3:1. Ve 28. minutě si hosté navíc připsali již pátý faul, každý další by tak byl potrestán desetimetrovým kopem. O dvě minuty později si tým FK GMM Jablonec vzal oddechový čas a odhodlal se ke hře bez brankáře. Domácí ale zodpovědně bránili a při zisku míče se snažili o rychlé protiútoky. Ve 32. minutě chybovalo Dynamo PCO v rozehrávce a hosté rychlý protiútok dvou hráčů na jednoho zakončili přesně, 3:2. Domácí však i nadále hráli aktivně, střely Hačky, Lengyela ani Benáta se neujali. Zcela překvapivě pak udeřilo na druhé straně, jablonecký Mazánek potrestal další chybu domácího celku v rozehrávce a srovnal stav utkání na 3:3. Po tomto momentu zatlačilo Dynamo PCO svého soupeře opět na svou polovinu, žádnou vyloženou šanci si však již nevytvořilo a tak si hosté ze severu Čech odvezli vzhledem k průběhu utkání cenné tři body.

Českobudějovické Dynamo PCO si i díky tomuto body udrželo 3. místo v tabulce a již v pátek pojede do hlavního města bojovat o další ligové body na palubovku Wizards.