Jednoznačné vítězství si netradičně v sobotním večeru připsali futsalisté Dynama PCO, když na domácí palubovce rozstříleli tým Boca Chotěboř 10:1. Čtyřmi brankami v zápase se zaskvěl kapitán Radim Pouzar.

Dynamo PCO se ujalo vedení již v 90. vteřině zápasu, když se u pomezní čáry v souboji jeden na jednoho prosadil Jiří Hrbáč a našel hlavu Radima Pouzara, který se nemýlil, 1:0. Kapitán domácích se radoval z branky i o čtyři minuty později, kdy svou přízemní střelou nedal brankáři Bencovi šanci. Ve 13. minutě prošel středem hřiště Jasanský a nezištnou přihrávkou našel volného Peterka a domácí tak rázem vedli již o tři branky. O dvě minuty později potrestal z trestného kopu Petr Benát faul hostujícího celku a když ještě krátce před přestávkou po individuální akci zvyšoval již na 5:0 David Radouch, zdálo se být o vítězi zápasu již rozhodnuto.

Dynamo PCO ale vstoupilo i do druhé části velmi aktivně a během deseti minut se postupně trefili dvakrát Jasanský, jednou Radouch a Pouzar a přestože další šance ještě zůstali domácími nevyužity, na světelné tabuli svítilo pro hosty nelichotivé skóre 0:9. Ti se z branky mohli radovat až ve 37. minutě zápasu, to se tvrdou střelou prosadil Kratochvíl. Poslední slovo zápasu jsi vzal opět Radim Pouzar, který svým čtvrtým gólem v zápase stanovil jeho výsledek na 10:1.

I přes několik vítězství v řadě se však futsalisté musí mít na pozoru, v příštím kole se totiž na českobudějovické palubovce představí jejich dosud jediný přemožitel, tým Pampuchu Liberec. Zápas začíná ve sportovní hale Lokomotivy České Budějovice v neděli 16. prosince od 19 hodin.