Zatímco na podzim v Brně se mohl radovat ze vstřelené branky v nastaveném čase, která zajistala remízu, tentokrát mu zbyli jen oči pro pláč. Brno dokázalo rovněž v nastaveném čase vyrovnat. Obránce, který nastupuje v základní sestavě místo zraněného Tomáše Hunala, odehrál vynikající zápasy, ale tentokrát přišlo zaváhání v nepravý čas. "Byl to poslední nakopnutý míč a já jsem neuhlídal Tomáše Doška," smutnil po zápase Michael Žižka, který byl byl po skončení zápasu velmi kritický.

V poslední minutě jste dostali gól a přišli jste o vítězství..
V kabině je hrozné ticho. Všichni jsme na sebe naštvaní. Protože v poslední minutě zahráváme standartku a místo toho abychom to udrželi co nejdál od brány, tak jsme faulovali na polovině. Byl to poslední nakopnutý míč, potom se srazíme v souboji a já jsem tam neuhlídal Tomáše Doška. Prostě jsme to pokazili.

Byl to dobře rozehraný zápas, šance byly také. Co chybělo?
No my jsme měli dobře rozehraný zápas jako proti Kladnu. Kdybychom proměnili ještě nějaké ty šance, tak by bylo po Brnu. Byl to těžký zápas. Neměli jsme štěstí. Takhle přesně jsme hráli my v Brně, také jsme vyrovnali v poslední minutě. Dnes se to otočilo a Brno u nás remizovalo.

V Brně to jste byl Vy, kdo vyrovnával, že?
Ano, a také v poslední minutě.

Vzpomněl jste si na to v tu chvíli?
V tu chvíli jsem si na to nevzpomněl, protože jsme byli velice naštvaní.

Zase to skončilo remízou, už se skoro zdá, že podvědomě hrajete na remízu, abyste překonali rekord..
Ne to určitě ne. Teď nás čekají dva zápasy venku a to proti Žižkovu a na Slávii. My jsme si řekli, že musíme dnes zvítězit. Abychom jeli relativně v klidu ven. To se nám nepodařilo. Budeme muset makat dál. Je to škoda.

Remíz máte hodně, mrzí Vás tahle remíza více, než ty předchozí?
Dneska mrzí hodně, protože jsme měli na vítězství.

Čím to bylo, že jste neudrželi to vítězství až do konce?
Myslím, že jsme to nezahráli takticky dobře. Jen hlupáci si nechají dát gól v posledních vteřinách.