Záložní tým Dynama České Budějovice, který okupuje jedenácté místo tabulky ČFL pojede v neděli do Prahy, kde se utká s rezervním týmem Slávie. Svěřenci trenéra Jaroslava Vavrocha podlehli doma minulý týden rezervě Liberce a budou tak muset v neděli napravovat pošramocenou reputaci. Výkop utkání je stanoven na 10:15.
Ve vyrovnaném utkání s Libercem se nakonec radovali hosté, kteří dokázali využít chyb Jihočechů a díky brankám Matuly a Broschinského zvítězili 2:0. Největší šanci Dynama zastavila po Bezemkově střele tyč.

Pražané v minulém zápase nestačili venku na Letohrad a prohráli 2:1. Přitom dali v prvním poločase branku a vyrovnání přišlo až v 67. minutě.

LETOHRAD - SLAVIA B 2:1 (0:1)

Branky: 67. Peřina, 87. Čada z pen. - 16. Bálek Rozhodčí: Schroter ŽK: Kempf, Vaniš - J. Skácel, Kotrba, Kratochvil Diváci: 700

Sestava Slavie: J. Skácel - Martin Zachariáš, Gagula, Pa-lys (89. Nachtman), Stibůrek - Kotrba (63. Dubský), Sláma, Kratochvil, Kalivoda - Bálek, Mejzlík (76. Tomajko) Trenér: Pavel Trávník.

Juniorka Slavie okupuje v současné době 16. místo tabulky se ziskem 5 bodů za remízy v Karlových Varech, doma s Chomutovem a za výhru doma s Břevnovem. Střelecké skóre týmu je 7:10 a nejlepším kanonýrem je Stibůrek, který se trefil dvakrát.

V minulé sezoně se oběma soupeřům ve vzájemných zápasech dařilo doma, na podzim Slavia vyhrála 3:0 (branky zaznamenali Hašler, Vondráček a Emmerling), na jaře byli úspěšnější Jihočeši, když vyhráli 3:1 (2x Svoboda, Mašát – Jefferson).

Výkop utkání je stanoven na neděli 10:15.