Přečtěte si důležité organizační informace spojené se sobotním zápasem s Viktorií Plzeň. Důležité je přijít včas, respektovat své místo na tribuně a vědět, že parkoviště za východní tribunou se otevře až v 18 hodin! Zápas ještě není zcela vyprodaný, stále zbývá přibližně 1500 vstupenek!

Zápas není zatím vyprodaný, vstupenky jsou stále k dispozici!

O vstupenky na zápas s Viktorií Plzeň je sice zvýšený zájem, přesto stále není zcela vyprodáno. Vstupenky je možné kupovat online na webu www.cbsystem.cz nebo v prodejních místech systému CBSystem. V den zápasu bude hlavní pokladna (z ulice E. Pittera) otevřena ve 14:00, ostatní pokladny pak od 17:00. Prodávat se budou i vstupenky do sektoru (kotle) hostujících fanoušků.

Stadion otvírá v 17:00. Přijďte včas!

Také zápas mezi Dynamem a Plzní bude ve znamení zvláštních bezpečnostních opatření. Mimo jiné bylo rozhodnuto, že se ochozy stadionu při utkání s Viktorkou otevřou již v 17:00, tedy dvě hodiny před výkopem. Vedení klubu apeluje na fanoušky, aby dorazili včas. U turniketů mohou vznikat fronty, protože dle pokynů Policie ČR a pořadatelské služby budou probíhat osobní bezpečnostní kontroly všech návštěvníků. Každý turniket bude mít svého stevarda, který bude pomáhat s načítáním vstupenek a permanentek. Osobní prohlídky pak budou probíhat po průchodu turnikety.

Vstupujte správným turniketem

Vzhledem k dispozicím stadionu na Střeleckém ostrově je potřeba respektovat to, kudy fanoušci mohou na stadion vstupovat. Pokud máte vstupenku nebo permanentku na hlavní (západní), jižní nebo severní tribunu, můžete využít vchody z ulice Emila Pittera (hlavní vchod) nebo tzv. vchod "od řeky", resp. "od Würthu". Pokud máte naopak vstupenku nebo permanentku na východní tribunu, vstupovat můžete pouze turnikety z ulice Boženy Němcové. Stadion není celý dokola průchozí, východní tribuna je v podstatě separátně oddělaná a je potřeba na to myslet. Pokud se budou fanoušci snažit vejít do stadionu špatným vchodem, turniket je jednoduše nepustí.

Plánek stadionu

Respektujte svá místa na tribuně

Vedení klubu žádá fanoušky, aby respektovali svá místa na tribunách. Vzhledem k tomu, že je utkání bude téměř vyprodané, nemělo by se stávat, že by zůstávala ve větší míře neobsazená sedadla. Pokud se fanoušci usadí na jiné místo než jaké mají na vstupence, s velkou pravděpodobností pak budou muset ustoupit právoplatnému majiteli místa.

Parkoviště Východ přes den uzavřené

Vzhledem k bezpečnostním opatřením a na základně žádosti Policie ČR bylo rozhodnuto, že bude v den utkání, tj. v sobotu 21. září, přes den uzavřené velké parkoviště za východní tribunou (z ulice Boženy Němcové). Parkoviště bude pak před zápasem otevřené pro návštěvníky zápasu, kteří budou moci na vlastní riziko s vědomím organizační náročnosti zápasu u stadionu parkovat. Parkoviště bude pro návštěvníky stadionu otevřené v sobotu 21. září od 17:00.