Fotbalisté Dynama České Budějovice minulý víkend zvládli veledůležité utkání na hřišti Ústí nad Labem, když se po výhře 2:1 posunuli na třetí příčku tabulky. V dalším kole je čeká v domácím prostředí v pátek Loko Vltavín a cílem týmu bude opět naplno bodovat. Vedení klubu si vážilo přízně fanoušků při posledním domácím zápase s Hradcem a na nadcházející utkání se rozhodlo snížit vstupné na 50 Kč!

I před startem jarní části sezony si fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice vytyčil jediný cíl, kterým je okamžitý postup zpět do Gambrinus ligy. Ze série čtyř těžkých zápasů se silnými soupeři uhráli Jihočeši sedm bodů, díky čemuž se posunuli na třetí příčku tabulky za vedoucí Hradec Králové a druhé Táborsko. Nyní na tým vedený Lubošem Urbanem čekají papírově slabší soupeři, přesto se ale nedá očekávat, že body budou přicházet bez boje. „Všichni víme, že druhá liga je velice obtížná soutěž. Kvalitativní rozdíly mezi jednotlivými týmy jsou minimální, a pokud chceme pomýšlet na postup, musíme jít do každého zápasu maximálně koncentrovaní,“ říká před pátečním zápasem s Loko Vltavín trenér Luboš Urban.

Slušně zaplněná východní tribuna při zápase s Hradcem

Pražané hráli v loňské sezoně Českou fotbalovou ligu. V druhé nejvyšší soutěži figurují aktuálně na sestupové patnácté příčce, přesto ale na jaře uhráli stejný počet bodů jako Dynamo a s velkým odhodláním přijedou i na jih Čech. „Vltavín nesmíme v žádném případě podcenit. Na jaře dokázali porazit Střížkov a tři body si přivezli dokonce i ze Zlína,“ upozorňuje kouč Dynama. Nic to ale nemění na tom, že Jihočeši musí v domácím prostředí s tímto soupeřem odehrát zápas tak, aby po závěrečném hvizdu získali tři body.

Při minulém domácím zápase proti Hradci Králové vedení Dynama spolu s hokejovým Motorem připravilo speciální akci, kdy měli příznivci hokejového klubu možnost navštívit zápas Dynama s Hradcem zdarma. Tato akce rozhodně splnila svůj účel, když na fotbal dorazilo více než 500 fanoušků z hokeje. „Na zápas celkově přišlo bezmála tři tisíce diváků a rázem byla výrazně lepší atmosféra. Také proto jsme se rozhodli, že na zápas s Loko Vltavín připravíme další akci. Vstupné na zápas bude jednotné 50 korun,“ říká předseda představenstva a generální manažer Dynama Karel Poborský. Majitelé permanentních karet dostanou jako revanš zdarma knihu „100 let Dynama České Budějovice“ a navíc také zápasový bulletin „Dynamák“. Kniha i Dynamák budou k vyzvednutí před zápasem a v jeho průběhu na sekretariátu klubu..

Stejně jako proti Hradci budou také na McDonald´s rodinné tribuně pro nejmenší fanoušky Dynama připravené nejrůznější doprovodné akce a občerstvení od McDonald´s zdarma. I na McDonald´s rodinnou tribunu se v pátek bode moci jít za zvýhodněné vstupné, stačí jen v průběhu týdne zajít do restaurace ve Strakonické ulici a nebo Lannově třídě a tam dostat poukaz na výhodnější vstupné na rodinnou tribunu. Rodinné vstupné na McDonald´s rodinnou tribunu bude pochopitelně možné zakoupit také přímo v pátek na pokladnách stadionu na Střeleckém ostrově.

Ceny vstupenek na zápas s Loko Vltavín (4. dubna 2014)
základní vstupné (krytá tribuna) 50 Kč
základní vstupné (nekrytá tribuna) 50 Kč
zlevněné vstupné (osoby nad 60 let + ZTP) 50 Kč
rodinné vstupné na McD rodinnou tribunu (1 dospělý + max. 2 děti) 50 Kč*
rodinné vstupné na McD rodinnou tribunu (2 dospělí + max. 2 děti) 100 Kč*
dětské vstupné (do 15 let) 50 Kč
Fanoušci (domácí i hosté) 50 Kč
děti do 6-ti let a ZTP/P ZDARMA

* - při využití speciální akce a poukazů u McDonald´s.