Vedení klubu SK Dynamo České Budějovice rozhodlo, že na páteční utkání s Příbramí bude vstup zdarma. Ušlý zisk ze vstupného pak jako pokutu za nepřesvědčivé výsledky v posledních zápasech zaplatí sami hráči A-týmu.

Po nevydařeném vstupu do jarní části sezony čeká na fotbalisty Dynama první z klíčových utkání v boji o záchranu v Gambrinus lize. V pátek 5. dubna od 18 hodin se Jihočeši doma na Střeleckém ostrově střetnou s 1.FK Příbram a na tento přímý souboj dvou celků bojujících o záchranu v Gambrinus lize budou mít fanoušci vstup zcela zdarma!

Volné vstupné na zápas bude pro hráče A-týmu také určitou formou trestu za velice nevydařené vystoupení v posledních dvou zápasech – doma se Zbrojovkou a na hřišti Dukly Praha. „Hráči A-týmu do klubové pokladny zaplatí kompletní ztrátu na vstupném z tohoto utkání. Čím více fanoušků tedy na utkání s Příbramí dorazí, tím větší finanční postih na hráče čeká,“ říká obchodní a marketingový manažer Dynama Radim Šupka.

„Všichni jsme si samozřejmě vědomi současných výsledků a postavení v tabulce. Naše situace skutečně není jednoduchá, přesto právě v tuto chvíli budou naši fotbalisté potřebovat podporu od fanoušků. Proto jsme se rozhodli, že se na zápas s Příbramí nebude platit žádné vstupné a chtějí-li fanoušci vyjádřit nespokojenost se současnými výsledky a potrestat tak hráče, mohou to učinit tím, že dorazí přímo na stadion,“ dodává Radim Šupka.