Jedním z hlavních strůjců vítězství na hřišti Hradce Králové byl útočník Michal Škoda. Právě on totiž zaznamenal dvě vstřelené branky a díky němu tak Jihočeši vyhráli 3:2. Díky dvěma zásahům byl navíc vyhlášený nejlepším hráčem zápasu a navíc se objevil v ideální sestavě All Stars Media 11. kola.

All Stars Media 11. kola:
Kozáčik (Plzeň, 3 nominace) - Kadeřábek (Sparta, 7), Bílek (Slavia, 5), F. Novák (Jablonec, 7) - Šumulikoski (Slovácko, 5) - Vůch (Teplice, 8), Dočkal (Sparta, 8), L. Krejčí (oba Sparta, 7), Nivaldo (Teplice, 4) - Tecl (Plzeň, 8), Michal Škoda (České Budějovice, 6).
Fotbalisté Dynama nebyli před zápasem v Hradci v ideální pozici. Ve třech posledních zápasech nedokázali vstřelit gól a navíc dvě poslední utkání s Příbramí a Bohemians prohráli shodně 0:3. "Ty tři získané body z hřiště Hradce jsou pro nás fantastické. Po dvou nepovedených zápasech jsme již potřebovali konečně bodovat. Navíc Jihlava v pátek bodovala v Ostravě a v tabulce jsme tedy klesli na sestupovou patnáctou příčku. Určitě jsme tam nechtěli zůstat a za tři body jsme moc rádi," řekl po zápase šťastný střelec dvou gólů Michal Škoda.

Ten se v utkání na hřišti posledního celku tabulky ukázal jako pohotový zakončovatel. "Myslím, že oba moje góly byly o obrovském štěstí. Při tom prvním se ke mně míč vyloženě odrazil a při tom druhém to bylo víceméně podobné. Tam ve vápně Michal Klesa dobře zabojoval o míč, já byl úplně volný a z malého vápna jsem míč napálil do brány," vzpomínal s úsměvem na své dva střelecké zářezy.

Přestože Jihočeši před reprezentační pauzou dvakrát prohráli, na utkání v Hradci se připravovali zodpovědně. "Musím říct, že atmosféra v týmu byla před zápasem dobrá. Realizační tým se snažil navodit dobrou náladu, zašli jsme si na volejbal a ty nepovedené dva zápasy jsem moc neřešili. Samozřejmě jsme si řekli, kde jsme dělali chyby, ale jinak jsme se soustředili právě na zápas proti Hradci," pokračoval Škoda, který si stejně jako spoluhráči uvědomoval důležitost sobotního zápasu: "I když se hrálo teprve jedenácté kolo, tak jsme si samozřejmě uvědomovali, že je to víceméně záchranářský zápas. Podle toho jsme se na něj také připravili a jsme moc rádi, že nám to vyšlo a že jsme vyhráli."

Report: Dynamo vyhrálo důležitý souboj s Hradcem Králové 3:2 (18.10.2014)

Dynamo si přálo vyhrávat velký sobotní zápas na půdě Hradce Králové. To se mu podařilo a s konečným stavem zápasu 3:2 si přivezlo důležité 3 body. Pod výsledek dramatického utkání se nejvýrazněji podepsal útočník Michal Škoda, který zaznamenal dvě branky. Jeden gólový zásah Dynama si připsal také Jakub Hora.