V neděli 10. srpna se na stadionu na Střeleckém ostrově v Českých Budějovicích odehraje atraktivní utkání 3. kola SYNOT ligy, ve kterém domácí fotbalisté Dynama přivítají loňského účastníka Ligy mistrů FC Viktorii Plzeň. Stejně jako vždy je možné již nyní kupovat na sekretariátu klubu vstupenky!

Fotbalisté Dynama po loňském účinkování ve Fotbalové národní lize hrají opět nejvyšší soutěž a hned v úvodu sezony doma hrají s účastníky evropských soutěží. Po zápase se Slovanem Liberec dorazí na Střelecký ostrov ještě ambicióznější tým, kterým je Viktoria Plzeň. Ta hrála v loňské sezoně základní skupinu Ligy mistrů a také letos usiluje o postup do skupiny Evropské ligy!

Fanoušci, kteří chtějí předejít frontám u pokladen, mohou již nyní kupovat vstupenky na nedělní zápas na sekretariátu klubu. K dispozici jsou vstupenky na všechny tribuny a ceny jsou takové, jaké klub prezentoval před startem sezony. Na hlavní tribunu stojí vstupenka 150 Kč, na všechny ostatní pak 100 Kč. Senioři mohou kupovat vstupenky v cenách 100 a 85 Kč. Děti do šesti let (stejně jako ZTP/P) mají vstup zdarma a od sedmi do patnácti let platí 50 Kč. Cena vstupenek do sektoru domácích i hostujících fans stojí 100 Kč.

Pro rodiny s dětmi bude jako tradičně otevřena McDonald´s Rodinná tribuna, kam opět v neděli zavítá Ronald McDonald, který se bude starat o dobrou zábavu. Na rodinné tribuně bude pochopitelně připravené občerstvení od McDonald´s zdarma. Ceny vstupenek na Rodinnou tribunu jsou 200 Kč (dva dospělí a dvě děti) a 100 Kč (jeden dospělý a dvě děti).

Členové Fanklubu SK Dynamo mají možnost si koupit vstupenku s slevou 20%. Fanklubáci tak mohou jít na hlavní tribunu za 120 Kč a na ostatní tribuny za 80 Kč!

Předprodej vstupenek na zápas s Plzní probíhá na sekretariátu klubu v Severní tribuně každý den od 8:00 do 15:00 (kromě hodinové polední pauzy). V pátek je prodej ukončený již ve 12:00! Vstup na sekretariát klubu je možný pouze přes parkoviště Východ - vjezd z ulice Boženy Němcové (viz plánek stadionu).

Ceny vstupenek na zápasy SYNOT ligy 2014/15
základní vstupné (tribuna Západ) 150 Kč
základní vstupné (ostatní tribuny) 100 Kč
zlevněné vstupné (osoby nad 60 let, tribuna Západ) 100 Kč
zlevněné vstupné (osoby nad 60 let, ostatní tribuny) 85 Kč
rodinné vstupné (1 dospělý + max. 2 děti)* 100 Kč
rodinné vstupné (2 dospělí + max. 2 děti)* 200 Kč
dětské vstupné (7 - 15 let) 50 Kč
Fans (vlajkonoši domácí i hosté) 100 Kč
ZTP 85 Kč
děti do šesti let a ZTP/P ZDARMA
* Rodinné vstupné platí pouze do vyhrazeného sektoru „Rodinné tribuny“.
* Od třetího dítěte vstup na „Rodinnou tribunu“ již za 50 Kč.