Do Dynama přišel loni po pátém kole, kdy měli Jihočeši na svém kontě 0 bodů. Od té doby se Jaroslav Machovec zabydlel na levém kraji obrany a až na výpadek kvůli zranění zde podává spolehlivé výkony. Zde si můžete prohlédnout jeho představení v našem dotazníku.

1) Fotbalové začátky? Začínal jsem v Nitře, kde jsem prošel všemi mládežnickými kategoriemi až do mužů. Poté jsem odešel na Kypr, kde jsem strávil půl roku. Odtud jsem přestoupil do nejvyšší polské ligy do týmu Odra Wodzisław. Pak mě čekala cesta na půl roku do Izraele a následně do Artmedie Petržalky ještě když hrála nejvyšší slovenskou soutěž. S Petržalkou jsme spadli a já zakotvil ve Spartaku Trnava a odtud jsem loni přestoupil do Dynama.

2) Oblíbení trenéři? Těch je hodně, ale musím říci dva, kteří mi nejvíce pomohli. Jedním byl Vladimír Pucher, který mě v Nitře trénoval od mých začátků až do mužů. Pak v Trnavě Dušan Radolský, kterého jsem zažil i v Polsku.

3) Nejhezčí fotbalové zážitky? Tím byl postup se Spartakem Trnava až do 4. předkola Poháru UEFA, kdy jsme se utkali s Lokomotivem Moskva. Sice jsme neuspěli, ale rád na to vzpomínám.

4) Fotbalové cíle? Chtěl bych se ještě dostat někam do zahraničí, do nějaké prestižnější soutěže.

5) Fotbalový vzor? Cristiano Ronaldo z Realu Madrid. Z obránců nejspíš Marcelo také z Realu.

6) Největší fotbalový kamarád? Mám víc dobrých kamarádů, ale v kontaktu zůstávám s Honzou Gruberem, jenž působil i zde v Českých Budějovicích, a se kterým jsem hrál v Rakousku i v Polsku. Tady v Dynamu si dobře rozumím s Petrem Javorkem nebo Rasťou Bakalou.

7) Sledujete fotbal v televizi? Fotbal samozřejmě sleduji v televizi i na internetu. Jednou bych se chtěl podívat naživo i na Premier League, protože bych chtěl na vlastní kůži zažít tu atmosféru.

8) Jaké další sporty sledujete nebo si sám rád zahrajete? Dále sleduji hokej a tenis a rád si i zahraji oba tyto sporty.

9) Čeho se nejvíc bojíte? Měl jsem hodně zranění, takže se obávám dalších zdravotních problémů. Teď docela držím, tak to snad tak zůstane (usmívá se). br>

10) Co váš dokáže naštvat? Musím říci prohru. Dále také nepoctivost a neupřímnost lidí. Mám rád, když se věci říkají tak, jak jsou a když se mnou někdo jedná na rovinu.

11) Oblíbení herci, herečky, filmy? Mám rád Jasona Stathama z filmu Kurýr. Z těch filmů dále Forrest Gump, Avatar nebo Nesvatbovi.

12) Ideální dovolená? Někde u moře s přítelkyní, se kterou v lednu čekáme narození potomka. Ideální destinací by byly třeba Maledivy nebo znovu Kypr.

13) Oblíbený nedělní oběd? S rodinou a maminčinou svíčkovou (směje se).

14) Jakou muziku posloucháte? Asi úplně všechno. Rap, hip hop, v Nitře jsme před zápasem poslouchali Kabáty. Ale nemám žádný vyhraněný žánr.

15) Vysněný automobil? Audi S8 nebo Lamborghini, ale jsem spokojen i se svým autem.

16) Čtete noviny, sledujete internet? Noviny i internet samozřejmě sleduji. Sem tam přečtu i knížku, ale většinou internet převažuje.

17) Používáte sociální sítě? Mám facebook a skype. Na skype jsem každý den, abych mohl komunikovat s rodinou a přítelkyní. Na facebooku mám asi přes dvě stě přátel.

18) Jaké typy žen se vám líbí? Brunetky, jelikož mám přítelkyni brunetku.

19) Jste pověrčivý? Ne, pověrčivý nejsem.

20) Co vaše záliby? Zmiňovaný tenis a hokej, ale rád se odreaguji i s přáteli u bowlingu.

21) Nejhezčí místo v jižních Čechách? Líbí se mi Český Krumlov a Hluboká.