Po reprezentační přestávce se znovu naplno rozbíhá SYNOT liga a i při domácím zápase Dynama se Slováckem nebude chybět tradiční Zpravodaj s aktualitami ze Střeleckého ostrova. Dynamák bude pro diváky připraven u mladých fotbalistů Dynama za 20 Kč.

Dynamák se podrobně vrátí k posledním třem zápasům SYNOT ligy s Mladou Boleslaví, v Jihlavě a k dohrávce v Teplicích včetně pozápasových ohlasů a podrobných statistik. Pochopitelně nechybí ani představení našeho sobotního soupeře, kterým je Slovácko. Projdete si i kompletní statistiky hráčů Dynama, celé soutěže nebo i kompletní los nejvyšší fotbalové soutěže. Dočtete se i o pohárovém konci černobílých, kteří před týdnem nestačili na Bohemians.

Již tradiční čtyři strany o SYNOT lize rovněž nebudou chybět v Dynamákovi. Projdete si i poslední čtyři zápasy juniorky Dynama v Juniorské lize a také jak se daří starším dorostencům a dalším mládežnickým celkům. V dvojrozhovoru se vám tentokrát představí stopeři, tedy Roman Lengyel a Pavel Novák.

Dynamák bude pro vás připraven u mladých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Na hokeji i na fotbal o víkendu za jednu cenu! (8.9.2014)

Stejně jako v loňské sezoně si i letos fotbalové Dynamo a hokejový Motor pro své příznivce připravil speciální akci. Všichni fanoušci hokeje, kteří mají permanentku nebo kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji na nedělní zápas s Havlíčkovým Brodem, mají vstup na zápas Dynama se Slováckem zdarma!