Také domácí zápas s Mladou Boleslaví přinese pro fanoušky tradiční Zpravodaj s aktualitami ze Střeleckého ostrova. Dynamák bude pro diváky připraven u mladých fotbalistů Dynama za 20 Kč.

Dynamák se podrobně vrátí k posledním dvěma zápasům SYNOT ligy s Plzní a v Brně včetně pozápasových ohlasů a podrobných statistik. Pochopitelně nechybí ani představení našeho sobotního soupeře, kterým je Mladá Boleslav. Projdete si i kompletní statistiky hráčů Dynama, celé soutěže nebo i kompletní los nejvyšší fotbalové soutěže.

Již tradiční čtyři strany o SYNOT lize rovněž nebudou chybět v Dynamákovi. Projdete si i další dva zápasy juniorky Dynama v Juniorské lize a také jak se daří starším dorostencům a dalším mládežnickým celkům. V dvojrozhovoru se vám tentokrát představí leví obránci, tedy Jaroslav Machovec s Alešem Hanzlíkem.

Dynamák bude pro vás připraven u mladých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Na jih Čech přijede v sobotu silná Mladá Boleslav (21.8.2014)

Další těžká prověrka stojí před českobudějovickým Dynamem. V rámci 5. kola SYNOT ligy totiž dorazí na Střelecký ostrov ambiciózní Mladá Boleslav, účastník evropských pohárů, který v posledním kole smázl Příbram 4:1. Těžká cesta Jihočechů za body začne v sobotu v 17 hodin na Střeleckém ostrově.