Dynamo nezvládlo zápas o naději na Slavii a záchrana se dostala čtyři kola před koncem do roviny zázraku. Jihočeši ale stále mohou věřit v teorii, kterou musí podpořit výhrou nad pražskou Duklou. I při sobotním zápase pro vás bude připravený tradiční Dynamák.

Letošní předposlední zpravodaj přinese standardně ohlédnutí za posledními dvěma zápasy černobílých v SYNOT lize s Hradcem a na Slavii, nechybí reportáže a ohlasy s hráči. Představíme si i našeho sobotního soupeře, kterým je stále ještě o poháry bojující Dukla Praha. Na čtyřech stranách se dočtete novinky z české nejvyšší fotbalové soutěže.

Juniorka odehrála během dvou týdnů pouze jeden zápas na Spartě, duel s Příbramí byl na žádost soupeře odložen. Na dalších stranách si projdete poslední zápasy mládeže českobudějovického klubu, po dlouhé sérii bez porážky se museli dvakrát před svým soupeřem sklonit starší dorostenci.

Dynamák bude pro vás připraven u mladých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Černobílí v sobotu doma přivítají pražskou Duklu (7.5.2015)

Naděje na záchranu už je asi pryč, přesto chtějí Jihočeši ligu se ctí dohrát a případně se ještě pokusit chytit posledního stébélka naděje. O to hraje Dynamo v sobotním zápase se s pražskou Duklou, která stále bojuje o pohárovou Evropu. Utkání startuje v 16 hodin.