V sobotu se na Střeleckém ostrově odehraje první domácí jarní duel českobudějovického Dynama. V něm se Jihočeši od 17 hodin představí proti Brnu a i tentokrát si příchozí diváci budou moci zakoupit tradiční Dynamák.

Ve Zpravodaji se ještě naposledy ohlédneme za zimní přípravou a představíme si posily A-týmu Dynama. Podíváme se i na první jarní zápase černobílých, ve kterém prohráli vysoko 0:6 na hřišti Plzně. Detailně si představíme našeho sobotního soupeře, kterým je brněnská Zbrojovka. Chybět nebudou ani klasické čtyři strany s novinkami a zajímavostmi ze SYNOT ligy.

Vstup do jarní části soutěže se nepovedl ani juniorce Dynama, která podlehla pražské Dukle 0:4. Strana 18 patří oslavám 110 let Dynama. V krátkosti se vrátíme i k úvodnímu jarnímu utkání staršího dorostu. A jedna strana patří i kompletnímu losu mládežnických celků Dynama v jarních částech soutěže.

Dynamák bude pro vás připraven u mladých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Dynamo v sobotu čeká veledůležitý zápas s Brnem (26.2.2015)

"Jaro pro nás začíná až doma s Brnem," špitl po vysoké prohře v Plzni kapitán Dynama Jiří Kladrubský. Jihočechům se vstup do druhé poloviny soutěže skutečně nevyvedl, ale teď už se soustředí pouze na sobotní veledůležité klání, ve kterém černobílí přivítají na Střeleckém ostrově Brno. Výkop zápasu je v 17 hodin.