V pátek od 20.15 čeká českobudějovické Dynamo úvodní jarní domácí zápas, ve kterém přivítá pražskou Spartu. Fanoušci nebudou ochuzeni ani o tradiční Zpravodaj ze Střeleckého ostrova, jenž od nové sezony nese název Dynamák. Ten pro vás bude k dostání u malých fotbalistů Dynama před vstupem na stadion.

Hned v úvodu si můžete pročíst kompletní předzápasový servis a zavzpomínat třeba na všech pět výher Dynama nad Spartou, které se odehrály vždy pod Černou věží. Nechybí reportáž s ohlasy hráčů z utkání Jihočechů na Baníku. Vrátíme se k nepovedené zimní přípravě i k předligové tiskové konferenci, na které byl představen nový trenér po odvolaném Miroslavu Soukupovi.

Ve fotbalovém dotazníku se vám představí zimní posila Českobudějovických - Jakub Hora. Za legendu Dynama jsme tentokrát vybrali Jana Čapka, jenž už deset let dělá vedoucího dorostu a v lednu oslavil šedesáté narozeniny. Ve zpravodaji nechybí ani výsledky juniorky nebo zajímavá akce, kdy hráči a fanoušci Dynama darovali krev. Přípravu a blížící se jaro jsme probrali s koučem dorostu Janem Dvořákem.

Dynamák bude pro vás k dispozici před utkáním se Spartou u malých fotbalistů Dynama za 20 Kč.