Předposlední domácí zápas čeká v neděli fotbalisty českobudějovického Dynama. I tentokrát bude při duelu s Karvinou připraven pro fanoušky Dynamák s aktualitami ze Střeleckého ostrova. Zpravodaj bude pro vás připraven u malých fotbalistů Dynama při vstupu na stadion za 20 Kč.

Úvod zpravodaje tradičně patří ohlédnutí za uplynulými dvěma zápasy českobudějovického klubu. Těmi byla utkání s Pardubicemi a ve Zlíně, ze kterých nechybí reportáže ani ohlasy s hráči. Kompletně je pro vás připraveno představení nedělního soupeře z Karviné a podrobné statistiky včetně rozlosování rovněž nechybí.

Dotazník poodkryje mnohdy i nefotbalové stránky Zdeňka Křížka. Dozvíte se, co by si českobudějovický brankář koupil, kdyby vyhrál ve Sportce, nebo kdo je jeho fotbalovým vzorem. Farmě se v ČFL po povedené sérii znovu příliš nedaří, což si potvrdíte v ohlédnutí za posledními zápasy Strakonic. Nechybí ani kompletní výsledky mládeže. Dočtete se i o Sportovním kempu Karla Poborského .

Dynamák bude pro vás připraven u malých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Chce to zase tři body, v cestě stojí Karviná (15.5.2014)

Série výher českobudějovického Dynama skončila na číslu šest, v posledním kole totiž Jihočeši pouze remizovali ve Zlíně 1:1. Ve hře o postup je však všechno otevřené a černobílí mají postup ve svých rukou. V cestě za ním však musí vítězit a další krok je třeba udělat v neděli, kdy na Střelecký ostrov přijede Karviná. Zápas startuje v 17 hodin.