Jen tři kola zbývají do konce podzimní části ČFL. B-tým Dynama se v posledních kolech nadechl ke strhujícímu finiši a z posledních tří zápasů vyválčil plný bodový zisk. Tentokrát se rezervě Dynama postaví do cesty juniorka prvoligové Viktorie Plzeň. Lepší výchozí pozici do zápasu bude mít B-tým Dynama, který do zápasu vstoupí z deváté příčky. Plzeň si však coby nováček nevede nejhůře a za českobudějovickou rezervou zaostává jen o dvě pozice. V případě vítězství by mohlo Dynamo B poskočit mezi pět nejlepších týmů ČFL.
Náš web vám zápas Dynamo B - Plzeň B přinese online
Tým vedený Karlem Musilem a jeho asistenty Ladislavem Bernátem a Jiřím Lerchem je momentálně ve skvělé formě. Mužstvo dokázalo svou vnitřní sílu, když dokázalo zvrátit nepříznivý výsledek v utkání s Tatranem Prachatice a od té doby nepoznalo hořkost porážky. Momentální vítězná šňůra B-týmu Českých Budějovic trvá již tři kola. Případná výhra nad Plzní by posunula Dynamo B v tabulce ještě výš a především by mohla do dalších kol zajistit potřebnou psychickou pohodu.

S B-týmem Plzně jsme ještě neměli tu čest změřit síly. Do letošní sezóny vstupovala juniorka plzeňské Viktorky z pozice nováčka a prozatím si nepočíná nejhůře. Fotbalově je pro nás rezerva Západočechů neznámým týmem. Podle dosavadních statistik by si fotbalisté naší rezervy měli dát pozor na ofenzivní choutky Miroslava Manowetze. Nebezpečí hrozí také z kopaček Václava Lisého a Michala Veselého. Trenérem mužstva je bývalý prvoligový fotbalista Stanislav Purkart.

Uplynulý víkend přijela na západ Čech jablonecká rezerva. Viktorka nastoupila k zápasu v sestavě pouze s jedním útočníkem a především v prvním poločase byl její výkon směrem kupředu téměř nulový. Do vedení tak poslal krátce před půlí hosty David Procházka. Ve druhém poločase Plzeň zabrala a v 64. minutě se dočkala vyrovnání, když se ve skrumáži nejlépe zorientoval Václav Lisý. Z vedení se však domácí neradovali dlouho. Misky vah převážil o několik minuty později na stranu hostí Balšánek. Závěr zápasu však patřil domácím. Nejprve srovnal v 85. minutě opět Václav Lisý, a o konečném vítězství Plzně rozhodl v poslední minutě střídající Michal Veselý.

Poslední zápas FC Viktoria Plzeň B:
FC Viktoria Plzeň B - FK Jablonec 97 B 3:2 (0:1)

Branky: 64. Lisý, 85. Lisý, 89.Veselý - 37. Procházka, 71. Balšánek
ŽK: 0:1
Rozhodčí: Šedivka
Diváci: 150

Sestava FC Viktoria Plzeň B: Ticháček - Řezáč, Lisý, Vacek, Smola - Kovařík, Trantina (68. Veselý), Manowetz, Javorský - Valášek, Bednář (46. Smejkal).
Trenér: Stanislav Purkart

Historicky první měření sil mezi rezervními týmy Českých Budějovic a Plzně se uskuteční v sobotu 4.11.2006 v TCM Mladé. Výkop zápasu bude proveden v tradičním čase 10:15. Mezi dvaadvaceti hráči bude po hřišti pobíhat pan Tereba – hlavní rozhodčí. Po čárách se budou s praporky prohánět pánové Koval a Jos. Dobrý. Nejen na jejich výkon bude z tribuny dohlížet coby delegát pan Hubička.