Prostřednictvím webových stránek Dynama se mohou členové Online klubu stejně jako v předešlých sezonách účastnit velké celosezónní soutěže o velice hodnotné ceny. Výrazně jsme zjednodušili registraci do soutěže. Pokud chcete soutěžit, stačí provést jen základní registraci, při které vyplníte kontaktní údaje a email. Již není potřeba provádět autorizaci přes SMS! Registrovat se můžete ZDE. Zkuste se znovu vžít do role hlavního trenéra Dynama a před každým ligovým zápasem vyberte základní sestavu budějovického týmu. Vítězem se stane ten, který bude mít na konci sezony nejvíce bodů. Cenu v podobě dvou vstupenek na nejbližší domácí zápas dostane také nejúspěšnější soutěžící v rámci jednotlivých kol! Proto neváhejte a staňte se na pár chvil trenérem Dynama České Budějovice v Gambrinus lize!1. cena - 2x STANDARD permanentka na sezonu 2015/2016
2. cena - 1x STANDARD permanentka na sezonu 2015/2016
3. cena - fanouškovské tričko SK Dynamo
Možnost změn cen vyhrazena.
 


Soutěž "Staň se trenérem SK Dynamo ČB" je určena výhradně členům Online klubu SK Dynamo a účastnit se jí můžete pouze prostřednictvím webových stránek www.dynamocb.cz (www.skcb.cz).

Úkolem soutěžících je před každým ligovým zápasem vybrat jedenáct hráčů, kteří nastoupí od 1. minuty do utkání. Dalším úkolem je vybrat tři náhradníky, kteří podle soutěžících nastoupí do utkání. Vedle konečného výsledku utkání fanoušci tipují také střelce gólů budějovického týmu a pro získání dalších bonusových bodů navíc mohou vybrat tři hráče, kteří obdrží v zápase žlutou kartu.

BODOVÁNÍ SOUTĚŽE
Základní sestava

Uhodnutý hráč: +1 bod
Špatně určený hráč: -1 bod

Střídající hráči
Uhodnutý hráč: +1 bod

Výsledek zápasu
Přesně uhodnutý výsledek: +5 bodů
Uhodnutý vítěz (uhodnutá remíza): +3 body
Neuhodnutý vítěz: -2 body

Střelci gólů
Uhodnutý střelec: +2 body

Žluté karty
Uhodnutý hráč: +1 bod
Neuhodnutý hráč: -1 bod

Základní sestava: Za každého správně uhodnutého člena základní sestavy dostane soutěžící jeden plusový bod (+1). Za každého hráče, který se v základní sestavě neobjevil, dostane soutěžící jeden mínusový bod (-1). Například tedy při trefení deseti hráčů základní sestavy dostane soutěžící 9 bodů (+10 za správné tipy a -1 za jeden nesprávný tip).

Střídající hráči: Střídající hráči se vybírají podobně jako u základní sestavy. Soutěžící musí vybrat tři hráče, kteří dle jeho uvážení naskočí do utkání v průběhu hry. Za každého uhodnutého hráče dostane soutěžící +1 bod. Mínusové body se u střídajících hráčů neudělují.

Výsledek zápasu: Za uhodnutý přesný výsledek utkání dostane soutěžící +5 bodů. Za uhodnutí vítěze utkání (nebo remízy v případě nerozhodného stavu) dostane soutěžící +3 body. Pokud soutěžící neuhodne ani vítěze utkání, jsou mu dva body odečteny (-2).

Střelci gólů: Ze čtrnácti hráčů, které soutěžící vybere jako základní sestavu a střídající hráče, se následně vybírají i střelci gólů. Za každého uhodnutého střelce gólu dostane soutěžící +2 body. Mínusové body se u střelců gólů neudělují.

Žluté karty: Další bonusové body mohou soutěžící získat výběrem tří fotbalistů, kteří dostanou v utkání žlutou kartu. V tomto případě ale mohou dostat i mínusové body. Tato část tipování je zcela dobrovolná. Soutěžící nemusí vybírat žádného hráče nebo může vybrat jednoho, dva nebo tři hráče. Za každého uhodnutého hráče dostane +1 bod, pokud ale vybere hráče, který kartu nedostane, je mu jeden bod odečtený (-1).

V rámci jednoho soutěžícího kola lze získat minimálně 0 bodů. Pokud některý ze soutěžících bude mít v součtu za jedno dané kolo méně než 0 bodů, do celkových statistik se mu tak zapíše 0 bodů a ne mínusové hodnoty.

Uzávěrka tipů je vždy dvě hodiny před výkopem daného ligového utkání. Z jednoho uživatelského účtu lze v rámci daného kola hlasovat pouze jednou!

Průběžné pořadí soutěže naleznete ZDE!

Pořadatel soutěže, kterým je fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice, si vyhrazuje právo nahradit výhru jinou odměnou. Výhra není právně vymahatelná. Případné dotazy směřujte prosím na email strouha@gmail.com.