Jihočeši pokračují v remízových výsledcích. Tentokrát z toho byla pátá remíza v řadě, kdy domácí fotbalisté dotáhli dvoubrankové manko soupeře a uhráli alespoň bod. V závěru se Dynamo dostalo do tlaku, ale vítězná třetí branka z toho nebyla. Nutno podotknout, že i Jihomoravané mohli strhnout stav utkání na svou stranu.

Hned tři změny v základní jedenáctce udělali trenéři Dynama. Po karetním trestu se na post pravého obránce vrátil Michal Klesa, po zranění začal od začátku kapitán Petr Benát. Na levém beku dostal znovu šanci Filip Vaněk. Znojemská sestava taktéž nezůstala beze změn, Ledeckého nahradil Šumbera a Njiere dostal šanci místo Stáni. Poprvé v zápase musel být v pozoru Zdeněk Křížek už v páté minutě. Šamánek to z otočky zkusil z dálky, domácí brankář míč dobře zpracoval. Jihomoravané se dočkali i první branky zápasu. Přesnou střelou k tyči se prosadil Šimon Šumbera - 0:1. Znojemští měli lepší vstup do utkání a pozici si ještě více vylepšili v 17. minutě.

Po rohovém kopu se míč dostal až k Radku Mezlíkovi, od kterého se míč doslova odrazil za Křížkova záda – 0:2. Dynamo mohlo srovnat také z rohu, jenže Michala Klesu vychytal na brankové čáře jeden z bránících hráčů. Další šanci mělo Znojmo. Míč vypadl na hranici vápna a Tomáše Oklešťka v dobré pozici vychytal Zdeněk Křížek. Jihočeši v závěru mohli snížit, stoper Opluštil již dával do prázdné, ale znovu na brankové čáře zakročili znojemští fotbalisté.

Do druhého poločasu Dynamo udělalo hned dvě změny. Jiřího Mareše vyměnil na levé straně Roman Wermke, na pozici podhroťáka vyměnil Jana Šimáka Milan Jurdík. Hra Jihočechů se oživila, ale zatím nepřinesla gólový úspěch. Domácí se vrátili do hry až po hodině hry. Přímý kop z dobré pozice si připravili kapitán Petr Benát a levák Filip Vaněk. Zkušený středopolař přiťukl Vaňkovi míč a ten tvrdou ranou snížil – 1:2.

Obrovskou šanci na srovnání měl střídající Milan Jurdík. Dostal míč už před Veselého, jenže levačkou těsně minul. Srovnání se domácí dočkali. V 72. minutě předal Petr Benát míč Richardu Kalodovi přímo před prázdnou branku a Jihočeši se mohli radovat z vyrovnání – 2:2. Českobudějovičtí se neskutečně zvedli a hnali se za třetí brankou. Ta už bohužel nepřišla, Dynamo remizovalo se Znojmem 2:2.

David Horejš (trenér Dynama): "Viděli jsme od nás fotbal dvou rozdílných poločasů. První půle z naší strany bylo asi to nejhorší, co jsme na jaře odehráli. Po poločase jsme udělali dvě změny, naše hra se oživila. Druhou půli jsme začali hrát náš agresivní, aktivní fotbal a podařilo se nám vyrovnat."

Radim Kučera (trenér Znojma):"Do utkání jsme vstoupili výborně. Dali jsme dvě branky, vypracovali jsme si další šance. Po poločasu udělali domácí dvě změny, my jsme přestali být tak aktivní. Dostali jsme dva góly, Dynamo bylo na koni. Přesto jsme si vypracovali ještě nějaké šance, ale nedokázali jsme je využít."