Rezervní tým Dynama v prvním letošním domácím zápase prohrál se Sezimovo Ústím 1:0. V utkání dobré úrovně viděli příchozí fanoušci několik zajímavých šancí, jediný gól zápasu ale vstřelila největší hostující hvězda, bývalý prvoligový záložník Milan Barteska.

Zápas 2. kola České fotbalové ligy přinesl zajímavé utkání dvou takticky a technicky vyspělých týmů. Ač v úvodu střetnutí nebylo k vidění příliš mnoho gólových šancí, téměř tři stovky příchozích fanoušků se určitě nenudili. Do prvního náznaku šance se v 10. minutě dostal hostující Mašek, jeho rána ze třiceti metrů hodně protáhla gólmana Vršeckého. Mladíci Dynama odpověděli hlavičkou Nováka po centru Mašáta, gól z toho ale opět nebyl. Ve 22. minutě se dobře hrající hráči Sezimova Ústí dostali do rychlého brejku, který střelou nad zakončoval Stanislav Rožboud. O šest minut později se dokonce hosté zaradovali z gólu, ten ale pro útočný faul na brankáře Vršeckého nebyl rozhodčím Vlasjukem uznán. V závěru prvního poločasu si málem vstřelil vlastní gól Novák, lehkou tečí před vlastní bránou ale zamířil těsně mimo.

Druhý poločas byl ještě o něco zajímavější. Naneštěstí pro domácí to byli právě fotbalisté Sezimova Ústí, díky kterým se úroveň hry zvýšila. Po hodině hry také došlo ke změně skóre. Rožboudova střela z hranice vápna se od břevna odrazila k volnému Milanu Barteskovi, který bez větších problémů do odkryté brány poslal hosty do vedení. V dalších minutách měla hra velký spád a skórovat mohli za domácí Tischler s Pliškou a za hosty Předota. Vyloženě gólová šance pak přišla v 77. minutě, kdy Barteska technickou ranou jen těsně minul pravou tyč Vršeckého brány. Domácí odpověděli skákavou střelou Jasanského, kterou neudržel Ducheček, dorážející Pliška ale zamířil vysoko nad. Blízko ke skórování měl také v 84. minutě Nekvinda, jeho střela z velkého úhlu se ale otřela pouze o vnější tyč Duchečkovy brány. V samém závěru pak svěřenci Jiřího Juráska kopali dva rohové kopy, Novák ani Peroutka ale z dobrých pozic vyrovnat nedokázali..