Po poločase to nevypadalo, že by juniorka Dynama mohla pomýšlet na body. Jenže zafungovalo "Csaplárovo pravidlo" a nakonec zůstaly všechny body na domácím hřišti. Černobílí svého soupeře ve druhém poločase jasně přehráli a díky dvěma brankám Jakuba Moravce z penalt a Jindřichu Kadulovi získali plný počet bodů. Skvělým výkonem podpořil výhru hrdina zápasu Petr Benát.

V zápase proti Dukle využila juniorka hned několik pendlů z A-týmu. V černobílém dresu se představil Řehoř, Pouček, Kadula, Moravec, Hála nebo zkušený matador Petr Benát. A právě poslední jmenovaný ve druhém poločase zářil a velkou měrou se zasloužil o vítězství svého týmu.

Už ve čtvrté minutě spálil velkou šanci Jindřich Kadula, když ho zblízky bravurně vychytal Czehowsky. Na druhé straně měl po lehké ztrátě domácích gólovou možnost Douděra, ale i domácí brankář vytáhl těžký zákrok. Otevřít skóre mohl Brabenec, ale z blízky minul. Z první branky v zápase se radovala Dukla. Po sérii neproměněných šancí se trefil Tomáš Lauko, když Luksche pokořil střelou na přední tyč - 0:1. Ještě do poločasu navýšil vedení střídající Vyleta. Využil špatné malé domů, obhodil si brankáře a jednoduše skóroval - 0:2.

Do druhého poločasu vstoupili Budějovičtí jako vyměnění. Soupeře nepouštěli k míči a sami jasně dominovali. Vše začal rohový kop Petra Benáta. Na vysoký balon si naskočil Frnoch, brankář hostů vyrazil jen k Jindřichu Kadulovi, který měl jednoduchou úlohu - 1:2. Za pět minut bylo srovnáno. Unikajícího Kadulu zastavil v pokutovém území Luong a byla z toho penalta. Exekutor Jakub Moravec zachoval chladnou hlavu a poslal brankáře na druhou stranu - 2:2. Obrat dokonal znovu Jakub Moravec. Na hranici vápna se krásně uvolnil Petr Benát a z dalšího pokutového kopu se Moravec rovněž nemýlil - 3:2. Závěr zápasu si Dynamo zkušeně pohlídalo a odneslo si ze zápasu všechny body.