Překvapení se nekonalo, favorit z hlavního města přehrál českobudějovickou juniorku rozdílem tří branek 4:1. Jihočeši se překvapivě dostali ve 12. minutě do vedení, kdy si vlastní branku vstřelil Köstl. Pak už dominovala Sparta a ještě v první půli dala čtyři branky. Hattrick zaznamenal David Čapek.

Jihočeši dorazili na hřiště vedoucího celku Juniorské ligy bez posil z A-týmu, které neměli ani domácí. Lépe začali překvapivě Českobudějovičtí, kteří šli ve 12. minutě do vedení, kdy si míč do vlastní branky srazil Daniel Köstl. Pak Pražané přidali a během dvou minut vývoj zápasu otočili. V 18. minutě dorazil Ondřej Šíma dorazil Matouškovu střelu ze střední vzdálenosti. O dvě minuty později Špaček poslal přesný míč na Davida Čapka, jenž obešel brankáře a zařídil obrat.

Po půlhodině už vedla Sparta o dvě branky. Matouškův roh totiž doputoval až k Sáčkovi, který ještě vylepšil pozici pro Davida Čapka, který se nemýlil. Oba celky se nadále snažily o ofenzivní fotbal, před pauzou ale ještě jednou zaúřadovali domácí. Střela Davida Čapka z hranice vápna skončila přesně u pravé tyči a Čapek zkompletoval hattrick.

Druhý poločas už toho tolik nenabídl. Jistý juniorský mistr měl přeci jen více ze hry, ale moc šancí neměl. Dynamo se snažilo o korekci výsledku, ale proti favoritovi už na snížení nedosáhlo. Když Pražané nevyužili ani jednou z mnoha standardních situací, tak už se skóre nezměnilo. Dynamo tak prohrálo se Spartou 1:4.