Bez hlavních opor a klíčových hráčů nastoupilo Dynamo do utkání s účastníkem ČFL. Šanci dostali zejména členové kádru juniorky a na hře to bylo znát. Písek se dostal do vedení po proměněné penaltě od Šlehofra, na konečných 2:0 upravil skóre vlastní brankou Jenne.

Ve velice omlazené sestavě nastoupilo Dynamo do utkání s třetiligovým Pískem. Do branky se postavil Kamil Hajdušek, příležitost dostali Křiváček, Janoch, Hrachovec nebo Švantner. Poprvé do přípravného klání naskočil útočník Richard Kalod a hned ve čtvrté minutě se dostal ke střele. Branku Satrapy nakonec neohrozil, jelikož mířil do boční sítě. První branky dosáhli domácí fotbalisté, jenže útočící hráč Písku stál v ofsajdu, tudíž gól nebyl uznán.

Navrátilec do sestavy Richard Kalod byl z hráčů Dynama v první půli nejnebezpečnější. Po centru Švantnera se k balonu nedostal, při druhé šanci po přímém kopu od Michala Řezáče hlavičkoval těsně vedle. V 31. minutě chyboval Filip Vaněk a brankář Hajdušek musel faulovat soupeře v pokutovém území. Míč si postavil Lukáš Šlehofer a ranou k tyči nedal brankáři Dynama šanci – 1:0. Velmi smolně skončil první poločas a vlastně i celé utkání pro Richarda Kaloda. Bojovník v černobílém dresu si po jednom ze soubojů přivodil zranění a musel z utkání odstoupit. Nahradil ho Petr Pasecký.

Do druhé půli nastoupil Jenne místo Hrachovce. Aktivněji začal Písek, když Hajdušek musel být pozorný při střele Milce. Štěstí stálo na straně Dynama po střele Filip Řezáče. Písecký fotbalista nastřelil tyč a z dorážky vychytal Zušťáka budějovický brankář. Na druhé straně se do balonu opřel Patrik Švantner, ale jeho rána těsně minula cíl.

Smolný moment přišel v 74. minutě pro Daniela Jenneho. Centr Milce si bek Dynama srazil do vlastní sítě – 2:0. V závěru utkání se už nic dramatického nestalo. O střelu se pokoušel Petr Pasecký, ale brankář Písku si na jeho střelu v poklidu počíhal.