120 minut trvající generálka fotbalistů Dynama na druhou polovinu sezony přinesla jedinou branku a Jihočeši tak na Strahově díky trefě Matěje Mršiće porazili pražskou Spartu. Utkání po dohodě obou klubů přineslo tři poločasy, které se hrály na 40 minut. Už za týden čeká černobílé start jarní fáze sezony.

Dvě nové posily – Jonathan Simba a Marko Alvir se představily hned v úvodní fázi zápasu a oba podali velice solidní výkony. Ofenzivně laděný Alvir se dostal k jednomu střeleckému pokusu, který po teči jednoho z domácích hráčů doskákal až k Nitovi. Největší příležitost prvních čtyřiceti minut přišla hned v úvodu, kdy po chybě v obraně Dynama netrefil Wiesner prázdnou branku.

V černobílém dresu byl velice aktivní slovenský křídelník Lukáš Jánošík, který odehrál dvě třetiny zápasu a několikrát vyzkoušel pozornost sparťanských brankářů. V závěru první třetiny dostal po rychlé akci míč na nohu Ladislav Krejčí, ale střelou z první přestřelil.

Na začátku druhé třetiny utkání měli hosté velice blízko k první brance. Šikovně se uvolnil Alvir, ale jeho střela orazítkovala tyč. Na druhé straně nařídil hlavní sudí přísnou penaltu, kterou i s následnou dorážkou dokázal zlikvidovat Vojtěch Vorel. Obrovskou příležitost ke skórování měl nejlepší střelec Dynama Patrik Brandner, ale tváří v tvář Heču nepokořil.

Ve třetí třetině hrály obě mužstva už ve značně kombinovaných sestavách, což se projevovalo na obrazu hry. Zřejmě největší příležitost domácích v poslední části zápasu měl domácí Šilhart, ale jeho tečovanou střelu dokázal reflexivně vyrazit budějovický brankář. V úplném závěru se do brejku dostal Matěj Mršić a přesnou střelou na přední tyč nakonec rozhodl o výhře hostů - 0:1. Dynamo tak v generálce porazilo pražskou Spartu.

David Horejš (trenér Dynama) „Určitě jsem rád, že náš jediný přípravný zápas během zimy mohl být ten se Spartou na přírodní trávě. Se soupeřem jsme se dohodli, že budeme hrát třikrát čtyřicet minut hlavně proto, abychom mohli dobře protočit celý tým a aby si všichni zahráli alespoň šedesát minut. Utkání rozhodně splnilo svůj účel. Myslím, že jsme hráli slušně, nakonec jsme vyhráli, a to samozřejmě vždy potěší."