První zápas čtvrtfinále Poháru České pošty skončil na Střeleckém ostrově bez branek. Jihočeši se svého soka rozhodně nezalekli a vypracovali si i velké šance. V první půli nezakončil svůj průnik gólem Otepka. Po změně stran mířil Řezníček v jasné šanci pouze do tyče. Svůj samostatný únik nevyužil znovu ani Řezníček. Odveta za týden na severu Čech je tedy otevřená.

Trenér domácích František Cipro vyslal do utkání nejsilnější sestavu. Chyběli pouze Daněk s Krajčíkem z dříve avizovaných důvodů, a Machovec, který není stoprocentně fit. První vážnější situace se nerodila před brankou hostí. Klesa si obhodil obránce a posílal míč na volného Řezníčka, před kterým uklidil míč na roh Beneš. Záhy střílel ze střední vzdálenosti Rýdel.

Baumit zahrozil po kombinaci Pitáka s Kopicem, ale mladý reprezentant nahrál volnému Třešňákovi nepřesně. Po půlhodině hry utekl míč při rozehrávce Řepkovi, následně fauloval Pitáka a rozhodčí Hrubeš mu udělil žlutou kartu, i když domácí stoper reklamoval, že soupeř padal až moc ochotně. V zápětí se při rozehrávce nedomluvili Riegel s Rýdelem, z čehož těžil Jarolím, ale Delač jeho střelu zlikvidoval.

V závěru poločasu zabojoval Řezníček, míč se odrazil k Otepkovi, jenž svůj únik zakončil střelou do Špita. Po poločasovém hvizdu to byl znovu Otepka, který zajímavým „volejem“ prozkoušel pozornost Špita. Jeho pokus však mířil o metr vedle branky. V 55. minutě poprvé zahrozil nejlepší kanonýr Gambrinus ligy David Lafata, ale jeho křížnou střelu Delač vyrazil.

Po hodině hry dostal až moc místa na velkém vápně Jarolím, jeho střelu Delač pouze vyrazil a David Lafata už měl úlohu jednoduchou. Naštěstí pro domácí asistent rozhodčího mával ofsajd. Pár minut na to mohlo platit otřepané nedáš - dostaneš. Rychlý útok domácích rozehrál Javorek pasem na Rýdela, ten ještě vylepšil pozici pro Řezníčka, jenž z 10 metrů trefil pouze tyč Špitovy branky.

Další možnost měl Rýdel, ale slabou střelou z hranice vápna na brankáře Jablonce nevyzrál. Po Otepkově pobídce se od poloviny hřiště řítil sám na Špita Řezníček, ale místo přihrávky na volného Klesu volil střelu, kterou špit vyrazil. A když po Lengylelově podklouznutí nevyužil svou šanci Piták, rozešly se oba týmy bez branek.

František Cipro (trenér Dynama): "Dnešnímu zápasu chyběly nejen góly, ale také divácká kulisa. Pokud by se to hrálo před větším množstvím diváků, tak to mohlo všechno vypadat zase úplně jinak. Z obou stran se hrál hodně dobrý fotbal a bylo na co koukat. Pro nás je ale samozřejmě mnohem důležitější liga než pohár, Jablonec to má přesně naopak. Jablonec nás přehrál z pohledu držení míče, ale my jsme měli tři vyložené, který musíme proměňovat. Góly jsme nedali a svou největší šanci neproměnil ani Jablonec. Na šance jsme tedy vyhráli asi 3:1, ale na to se samozřejmě nehraje. Výsledek 0:0 je ošidný jak pro domácí, tak pro hosty. V odvetě bude určitě o co hrát."

František Komňacký (trenér Jablonce): "Myslím, že jsme viděli docela dobrý fotbal. Obě mužstva ukázala vůli hrát a vyhrát, hrálo se s velkým nasazením, k vidění byla řada zajímavých fotbalových akcí, chyběly jen góly. Opticky jsme možná působili fotbalověji, měli jsme balon více pod kontrolou, ale určitě musíme uznat, že větší šance měli domácí. My jsme měli také řadu zajímavých akcí, ale chyběla tomu přesnější finální přihrávka a nebo samotné zakončení, které nám teď nejde. Musíme být rádi, že Michal Špit chytil ty dva samostatné nájezdy domácích, pokud bychom tady 2:0 prohráli, ta naše výchozí pozice by byla mnohem horší. V odvetě budeme chtít určitě vyhrát a postoupit do dalšího kola."