Dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu, až přišly dva tvrdé zákroky Karvinských v pokutovém území a střídající Jan Chylík zařídil svému týmu výhru. Brankami v 62. a 76. se zasloužil o to, že dorost Dynama si připsal druhou výhru v týdnu.

Trenér Švantner neudělal po vítězném utkání žádnou změnu, to protivníkův trenér sáhl do základní jedenáctky. Domácí byli favority, Karviná za tři utkání nezískala ani bod a prozatímní skóre měla 1:9. Od začátku byli Jihočeši lepším týmem, více drželi míč. První šanci zápasu měl Kořínek. Po přiklepnutí od Kalouska mířil těsně nad. V další šanci byl Kalousek, Karvinští mu jeho střelu na poslední chvíli zblokovali. Karvinští zahrozili prostřednictvím Mooce, Luksch vytáhl bravurní zákrok. Dvakrát to zkusil ze střední vzdálenosti Kalousek, Ciupa s potížemi vyrazil míč na roh.

Druhou půli začala Karviná velkou šancí, po krásném míči od Štěrby postupoval sám na Luksche Kostiushko, tvrdou střelou nastřelil břevno. Klíčový moment přišel v 61. minutě. Smetanu zatáhl Hejda v pokutovém území a sudí nařídil penaltu. Míč si vzal střídající Jan Chylík a se štěstím pokutový kop proměnil – 1:0. Druhou branku mohl přidat po rohu Mikuláš Jáša, hlavičkoval ale těsně vedle. V 76. pronikl do vápna Petr Řehoř a byl jednoznačně faulován. Míč si vzal znovu Jan Chylík a tentokrát nedal Ciupovy šanci – 2:0. Dynamo závěr utkání pohlídalo a v anglickém týdnu si připsalo druhou výhru.