Třetiligová strakonická farma budějovického Dynama se s podzimní částí sezony rozloučila porážkou. O řadu hráčů A-týmu posílený tým vedený Martinem Vozábalem byl proti pražskému Meteoru lepším týmem, jenže nakonec prohrál 2:1. Jediný gól zaznamenal Rastislav Chmelo.

Strakonická farma nastoupila do zápasu proti Meteoru výrazně posílená o hráče A-týmu Dynama České Budějovice. Jihočeši vstoupili do zápasu aktivně a byli lepším týmem, jenže od 20. minuty prohrávali po přímém kopu Ondřeje Míči, který našel skulinku ve zdi Strakonic a překvapil brankáře Rojíka. Po vstřelené brance domácí sice ožili, jenže tým vedený Martinem Vozábalem rychle převzal iniciativu a ve 38. minutě srovnal zaslouženě Rastislav Chmelo, který ranou zpoza vápna propálil vše, co mu stálo v cestě. Obrat mohl dokonat ve 43. minutě Machovec, jeho gólovou hlavičku ale vyrazil gólman Polomský.

Také úvod druhého poločasu patřil hostům, jenže přesně po hodině hry to byl domácí Fíček, který mohl vstřelit rozdílový gól. Jeho zakončení z gólové pozice ale zblokovala obrana. V 66. minutě byl na druhé straně blízko ke gólu Němec, toho ale po vtipné patičce od Chmela vychytal gólman Polomský. Otřepané "Nedáš - dostaneš" se potvrdilo v 69. minutě, kdy domácí z ojedinělé akce po závaru ve vápně vstřelili Michalem Heldem gól na 2:1. Hosté v závěru sice mohutně tlačili, gól na 2:2 ale vstřelit nedokázali a poslední utkání podzimní části smolně prohráli.