Dramatické utkání s vítězným koncem pro domácí. Starší dorost ve třetím kole celostátní ligy přehrál na domácí půdě Hradec Králové, když rozhodl gólem v poslední minutě Matuška.

Po vysoké porážce na Spartě vstoupil dorostenecký tým černobílých do zápasu dobře. Vystřelit zkusili Pařízek nebo Jiran, ale brankář hostů domácí do vedení nepustil. První branka přišla až v desáté minutě. Malecha přihrával ve vápně pod sebe a jeden z hostů zahrál rukou - penalta. Míč si postavil středopolař Malecha, a přestože si Brát na míč sáhl, v cestě do branky mu nezabránil - 1:0. Jan Malecha hrál opravdu povedené utkání a byl jedním z nejlepších na hřišti. O pár minut později mohl přidat další branku, ale ve velké příležitosti míč netrefil. V samém závěru poločasu měl šanci hostující Doležal, ale Kerl vytáhl perfektní zákrok.

Druhý poločas patřil Hradci. Hosté byli bezesporu lepším týmem a po celých čtyřicet pět minut usilovali o vyrovnání. Dočkali se ho až v samém závěru. V 88. minutě přišla střela ze strany, kterou Kerl vyrazil pouze před sebe. Míč vyletěl do vzduchu a na přední tyči se důrazně prosadil Vošlajer - 1:1. Závěr přinesl pro hosty velký šok. Po jednom ze soubojů se míč vykutálel pro Matušku, který se na hranici vápna nekompromisně trefil k tyči - 2:1. Domácí brali po divokém závěru plný počet bodů.