Předposlední utkání na podzim zvládl starší dorost Dynama na výbornou. Ze severu Čech si přivezl plný počet bodů, když vyloupil Teplice v poměru 2:0. Do vedení šel už v deváté minutě zásluhou Martina Lindáka, ještě do poločasu navýšil střelec Martin Šplíchal.

S jednou změnou oproti poslednímu zápasu nastoupilo Dynamo do utkání v Teplicích. Na středu hřiště nahradil Jana Malechu Rostislav Kadlec a zařadil se po bok Jakuba Pařízka. Do zápasu vstoupilo Dynamo velmi dobře. Bylo aktivnějším týmem, vypracovalo si brankové příležitosti a jednu dokázalo přetavit ve vedoucí branku. Dlouhou kombinaci dokázal proměnit křídelník Martin Lindák a Jihočeši vedli - 0:1. Po inkasované brance přidaly Teplice na aktivitě, začaly více držet balon. Černobílí podnikali rychlé brejky a jeden z nich skončil druhou brankou v zápase. Trefil se kanonýr Martin Šplíchal - 0:2.

Druhý poločas často připomínal více boj než kombinační fotbal. Aktivnějším týmem byli Severočeši, kteří si dokonce vypracovali pokutový kop. Došlo ale k málo vídané situaci. Jeden z domácích udělal fair play gesto a odpískaný pokutový kop odvolal. V závěru zápasu mohli Jihočeši několikrát navýšit své vedení, ale proměněné šance je nemusely vůbec mrzet. Ze severu Čech si přivezli všechny tři body.